İLETİŞİM DEMO TALEBİ

Selçuklu Giyim: Nebim V3 ile Farklı Kanallardaki Satışlarımızı Kolaylıkla Yönetebiliyor ve Esnek Raporlamalarla Daha Hızlı Karar Verebiliyoruz

Doğanın gücünden ve güzelliklerinden ilham alan tasarımlarıyla Türkiye’nin farklı noktalarında 400 satış noktası ile müşterilerine Bad Bear markasıyla hizmet veren Selçuklu Giyim iş süreçlerini Nebim V3ERP ile yönetmeye başladı. Selçuklu Giyim (Bad Bear) Firma Sahibi Seyhan Selçuk, Nebim V3 geçiş projesi hakkında görüşlerini paylaştı.

Firmanızı kısaca tanıtır mısınız?

“Bad Bear ortalama 400 satış noktası, mağazacılık, bayi gurubu, ihracat ve üretim gibi birçok kanalda çalışıyor. Bizim için Nebim ’in de en güzel tarafı bu zaten. Tüm departman storelarda, e-Ticarette, bayi kanallarında ve mağazacılıkta varlığımızı sürdürüyoruz.” 

Nebim V3 ERP ile süreci nasıl yönetiyorsunuz, işeyişi anlatabilir misiniz? 

“Nebim V3 ile tanışmamız bizim şirketimizin kurulmasından birkaç yıl sonra gerçekleşti. Daha önce başka bir program kullanıyorduk. Bu program bizim için yeterli olmamaya başlamıştı çünkü bugünkü yapımız ile o günkü yapımız farklıydı. O zamanlar daha az kanallı bir yapı ile çalışırken şimdi çok fazla kanallı bir yapı ile çalışıyoruz. Veri girişlerini ve raporlamaları doğru alamıyorduk. Böylece yeni bir program arayışına girdik ve Nebim ile tanıştık. Nebim V3’e geçerken çok problem yaşamadık. Bir ay gibi kısa bir sürede projeyi canlıya alabildik. Buradaki en güzel avantaj doğru iş ortakları ile çalışıyor olmamızdı. Bizi doğru anlıyor olmalarıydı. Süreci yaşarken doğru veriyi Nebim V3’e girdiğimizde bize doğru raporlamalar çıkartmasını istiyorduk ve şu an sistemimiz doğru bir şekilde çalışıyor.”  

Projeyi fiili kullanıma alırken yaşadığınız deneyimlere göre önerilerinizi bizimle paylaşır mısınız?

“Öncelikle sizi çok iyi tanıyan bir çözüm ortağı ile çalışmanız gerekiyor. Hem yapmak istediklerinizi anlayacak hem de o raporlamaları, veri girişlerinizi doğru anlatacak ve çok iyi destek olabilen bir çözüm ortağına ihtiyacınız var. Bizim gibi yapılarda sadece mağazacılık ya da sadece toptan gurubu yok. Birçok farklı kanaldan satış geliyor ve bu satışları doğru yönetebilmek için tüm sürece hâkim olmak zorundasınız. Raporlarınızı çok doğru almak zorundasınız. Dolayısı ile burada da birlikte çalıştığınız çözüm ortağınız çok önemli. Nebim’ de veri giriş ve raporlamalarda bize çok ciddi destek oldu. Projede anahtar kullanıcı olması çok önemli. Projeyi baştan sona hâkim olarak takip edebilmesi için tüm şirket içi taleplerin bu anahtar kullanıcıda toplanması ve Nebim’ e aktarılması sürecin sağlıklı ilerleyebilmesi için çok önemli.”

Uygulamanın sağladığı en önemli faydalar neler oldu?

“Nebim V3’ün en önemli faydası raporlama. Günümüzde dijitalleşmenin çok önemli olduğunu biliyorsunuz. Dolayısı ile raporların doğru formatta hızlı ve ihtiyaca göre tasarlanmış şekilde alınabilmesi çok önemli. Nebim V3 bunu çok güzel yönetiyor. Her istediğimiz raporu her istediğimiz dakikada hızla alabiliyoruz. Alamadığımız raporları da bizim için destek sağlayarak yazılmasını sağlıyorlar. Nebim’ in bize en büyük avantajı bu. Bir de tabi bunun en büyük kıstası zaman. Bizim için zaman çok değerli dolayısı ile Nebim bize zamanı en iyi kullanılabilecek hale getiriyor.” 

Nebim V3 ERP’yi keşfetmek için tıklayın>>

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email