İLETİŞİM DEMO TALEBİ

KULLANIM KOŞULLARI

Aşağıda Başarı Bilgisayar ile aranızdaki yasal bir sözleşmenin kuralları (“Site Kullanım Koşulları”) yer almaktadır. Bu siteye erişerek Site Kullanım Koşulları okuduğunuzu, anladığınızı ve bu kurallara bağlı olacağınızı kabul etmiş sayılırsınız. Başarı Bilgisayar herhangi bir zamanda, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın, Site Kullanım Koşulları ve bu sitede yer alan diğer bilgileri güncelleyerek değiştirebilir.

Başarı Bilgisayar bu sitedeki içeriği yalnızca bilgi sağlamak amacıyla sunar. Bu sitedeki içeriğin kullanımı ticari olmayan, yalnızca kişisel kullanım içindir. Başarı Bilgisayar’un önceden yazılı izni olmaksızın, bu sitedeki içerik tümüyle veya kısmen başka bir Web sitesine veya diğer herhangi bir ortama kopyalanamaz, yayınlanamaz, aktarılamaz, değiştirilemez veya bu içerikten türetilen işler yaratmak üzere kullanılamaz. Başarı Bilgisayar başkalarının fikri mülkiyet haklarına saygı göstermeyi ilke edinmiştir; site kullanıcılarından da aynı özeni beklemektedir.

Başarı Bilgisayar, bu sitedeki içeriğin hatasız, güncel, güvenilir veya eksiksiz olduğunu taahhüt ve garanti etmez. Bu sitedeki içerik teknik kusurlar veya yazım hataları içerebilir. Başarı Bilgisayar bu sitedeki içeriği güncel tutmak veya sitede yayınlanan içeriğin doğruluğunu, güncelliğini veya eksiksizliğini sağlamak için bu siteyi güncelleme ve hataları düzeltme doğrultusunda bir beyanda bulunmaz ve garanti vermez. Bu sitenin kullanımından kaynaklanabilecek risk yalnızca size aittir. Bu sitede yer alan tüm bilgiler, Başarı Bilgisayar tarafından “olduğu gibi” esasıyla, herhangi bir garanti verilmeksizin sağlanır. Başarı Bilgisayar, fikri mülkiyet haklarının ihlal edilmeyeceğine dair garantiler dahil olmak üzere, yasal ve diğer herhangi bir garantiyi vermeyi veya beyanda bulunmayı reddeder.

Bu sitede yer alan kimi linkler Başarı Bilgisayar’ın sitesinden ayrılmanıza yol açabilir. Kendi yazılımlarızın bulunduğu web siteleri dışındaki bu üçüncü parti site linkleri Başarı Bilgisayar kontrolünde değildir ve Başarı Bilgisayar bu sitelerin içeriğinden veya bu sitelerde yer alabilecek linklerden sorumlu değildir. Başarı Bilgisayar dışı bir siteye eriştiğinizde, bu site herhangi bir Başarı Bilgisayar logosunu içerse dahi, bu sitenin Başarı Bilgisayar’dan bağımsız olduğunu ve Başarı Bilgisayar’ın bu sitenin içeriğini kontrol etmediğini biliniz.

Başarı Bilgisayar sizin gönderebileceğiniz promosyon, kampanya, ürün ya da iş planları içerebilecek fikirleri kabul etmez. Buna rağmen Başarı Bilgisayar’a bu tür bilgiler yollarsanız, Başarı Bilgisayar’a bu bilgileri yayınlaması, değiştirmesi, bunlardan türetilen işler hazırlaması ve diğer herhangi bir şekilde serbestçe kullanması için sınırsız ve geri alınamaz bir yetki vermiş olursunuz.

Copyright © 2024 Başarı Bilgisayar Danışmanlık Hizm. San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. Başarı Bilgisayar logosu Başarı Bilgisayar’ın tescilli markasıdır. Adı geçen diğer şirket, ürün ve hizmet adları başka firmaların tescilli markalarıdır.

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email