İLETİŞİM DEMO TALEBİ

Perspective

Perspective Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Gencer:

Nebim V3’ün sunduğu sistemli ve güvenli çalışma şekli sayesinde gelişimimize katkı sağlıyoruz.

Kelebek Tekstil olarak kadın giyim sektöründe yola çıktığımız ilk gün, kaliteli üretim kararlılığını ortaya koyduk ve bugüne kadar bu söylemimizden asla taviz vermedik. Bugün markamız Perspective ile 42 ülkede 100’ü aşkın satış noktasında tüketicilerle buluşuyoruz. Gerek akademik, gerek profesyonel hayatın güçlü isimlerinden oluşan dinamik bir kadroya sahibiz. Koleksiyonlarımızı dünya markalarının moda takvimleri ile eş zamanlı olarak hazırlıyor ve tüketici ile buluşturuyoruz. Hedefimiz Türkiye’nin öncü moda markaları arasında yer almak. Bu hedef doğrultusunda Türkiye’de ve dünyada güçlü bir ivme ile büyümeye devam edeceğiz.

Operasyonlarınızı bir ERP üzerinde takip etme ihtiyacı nasıl doğdu?
Firma olarak; perakende mağazacılığına başlamamızla birlikte raporlama, satış ve stok bazında hızlı ve doğru bilgiye ulaşabilme, müşteri portföyünde yapılacak çalışmaları belirleme ve sistemli bir şekilde hayata geçirebilme, şirket içerisinde doğru iletişimi sağlayabilme gibi ihtiyaçlarımız doğrultusunda bir ERP sistemine geçiş ihtiyacı doğdu. Bu noktada Nebim V3 ERP gerek sektör tecrübesi gerekse entegre ve gelişime açık esnek yapısı nedeni ile tercihimiz oldu.

Nebim V3’ün süreçlerinize olan faydalarından bahseder misiniz?
Nebim V3 ERP’ye geçişimiz ile birlikte kullanıcı hataları en az seviyeye indi ve raporlamalarda daha verimli bir sürece kavuştuk. Artık raporlamada eskiye oranla daha doğru sonuçlar alıyor ve farklı raporlama seçenekleri ile raporlarımızı istediğimiz detaylar doğrultusunda çeşitlendirebiliyoruz. Böylece doğru bilgiye dayalı doğru kararlar alabiliyor ve stratejilerimizi bu doğrultuda belirleyebiliyoruz. Nebim V3 ayrıca ürün yönetimi ve depo süreçlerinde manuel yapılan birçok işlemin ERP üzerinden sistemli bir şekilde yapılmasına olanak sağlayarak bizlere daha güvenli bir çalışma şekli sundu. Bunların yanı sıra; Perspective olarak Nebim V3 ERP ile büyüme ve gelişme hedeflerimiz doğrultusunda gerekli teknik altyapıyı oluşturarak, iş planımızı profesyonel bir sistem üzerinden takip etmeye başladık. Nebim V3’ün bizlere sunduğu sistemli ve güvenli çalışma şekli ve altyapı sayesinde gelişimimize katkı sağlamaya devam ediyoruz.

e-Dönüşüm kapsamında e-Fatura, e-Defter ve e-Arşiv’e geçişte Nebim’den beklentileriniz nelerdi? Gelinen son durumda bu süreçleri değerlendirir misiniz?
e-Dönüşüm süreci kapsamında; hedefimiz teknolojik yenilikleri ve mevzuata ilişkin gereklilikleri çalışma sistemimize doğru ve etkili bir şekilde uygulamaktı. Dolayısıyla bu geçiş döneminde Nebim’den beklentimiz, çalışma şeklimize uygun teknolojik alt yapının oluşturulması, sistemlerin kurgulanması, test edilmesi, danışmanlık olarak bize gereken desteğin zamanında ve yeterli düzeyde verilmesiydi. Bu noktada Nebim ekibinden ve sürecin gerekliliklerine önceden hazır hale getirilmiş Nebim V3 ERP’den yakın destek alarak ilerliyoruz.

Eklemek istedikleriniz?
Teknolojinin sunmuş olduğu yenilikleri Perspective olarak kurumsal çalışma hayatına geçirmemize yardımcı olan çözüm odaklı, genç ve dinamik Nebim ekibine teşekkürlerimizi sunuyor, bu alandaki güçlü iş birliğimizin devamını diliyorum.

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email