İLETİŞİM DEMO TALEBİ

Orka Group

Orka Group Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu:

Yolumuza Nebim V3 ile devam etme kararı aldık.

%100 Türk sermayesi ile kendi markalarını yaratan, modayı bir yaşam stili halini getiren ve 1986 yılında DAMAT markası ile erkek hazır giyim sektörüne adım atan ORKA Group Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu, perakendecilik alanında faaliyet gösteren marka ve şirketlerinde Nebim V3 ERP’yi tercih etme nedenlerini bizlerle paylaştı. Nebim Winner’dan Nebim V3’e geçiş sürecini değerlendiren Orakçıoğlu görüşlerini “Hızlı uyarlanabilir yapısı ve çoklu dil desteği özellikleri nedeni ile Nebim V3 ERP’yi tercih ettik.” şeklinde belirtti.

1986 yılında DAMAT markası ile erkek hazır giyim sektörüne adım atmanızdan bu zamana kadar neler değişti?

3 yıl sonra 30. yılımızı kutlayacağız; 30 yılda Türkiye’nin yanı sıra dünyada önemli şehirlerde mağazaları olan bir grup olduk. İtalya’nın saygın moda dergisi Uomo Collezioni’ye haber olan ilk Türk markası olduk, yurtdışında en prestijli fuarlara katıldık, defileler yaptık, Türkiye’den ve dünyadan ünlüler giydirdik. Dünyaca ünlü London College of Fashion’ın 15 master öğrencisi, koleksiyonumuz için ürünler tasarladı. 2011 yılında bir ilki başararak, sadece İngiliz markalarının yer aldığı Londra Moda Haftası’nda defile yaptık. 2012 yılında Alışveriş Merkezi Yatırımcıları Derneği tarafından Gfk işbirliğiyle Türkiye çapında tüketicilerin bire bir katılımıyla yapılan bir değerlendirmede, erkek giyim kategorisinde “en beğenilen ve tercih edilen marka” ödülüne ve birçok saygın ödüle daha layık görüldük. İnsan kaynağımızla ve teknolojik alt yapımızla çalışmaya, üretmeye devam ediyoruz.

Nebim ile uzun yıllardır süregelen işbirliği sürecinizden bahseder misiniz?

Nebim perakende uygulamasını ilk versiyondan beri kullanmaktayız. Perakende sektöründe, değişen ve gelişen süreçlere hızlıca aksiyon almamız gerekiyor. Nebim uzun yıllar bu konuda bize hızlı ve kaliteli hizmetler sundu. Nebim perakende sistemi bizimle birlikte büyüdü ve gelişti. Biz de firma olarak Nebim perakende sisteminin gelişmesine katkılarda bulunduk.

Perakendecilik alanında faaliyet gösteren marka ve şirketlerinizde ERP çözümü olarak Nebim V3’ü tercih ettiniz. Genişleyen yurtiçi ve yurtdışı operasyonlarınızın olduğu bu dönemde Nebim V3’ü tercih etme nedenlerinizden bahseder misiniz?

Nebim V3’ün ülkelere göre uyarlanabilir yapısı, çoklu dil desteği (Veri dili ve uygulama dili) ve geliştirilmiş perakende deneyimi teknolojileri ile bizlerin hedefleri doğrultusunda bize en çok katma değer uygulama olduğunu düşündüğümüz için Nebim V3 ile yolumuza devam etmeye karar verdik.

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email