İLETİŞİM DEMO TALEBİ

Başarı Mobile

Nebim V3 ile Online Entegre

Tablet uygulamamızla çalışırken Nebim V3 ERP ile online entegre çalışabilir, ürün, fiyat, barkod ve müşterinizi sorgulayabilirsiniz. Tablet üzerinde yaptığınız işlemler anlık olarak Nebim V3 ERP’ye gönderilir.

Fotoğraflı Ürün Kataloğu

Katalog uygulaması ile ürün hiyerarşinize göre filtrelemeler yapabilir ve bu sayede belli ürün gruplarına odaklanarak müşteriniz ile Nebim V3 ERP üzerinde bulunan ürünlere ait tüm bilgileri ve ürün fotoğraflarını reyonda dolaşmadan da inceleyebilirsiniz.

Katalogdan Pratik Sipariş Oluşturma

Tablet üzerinde Katalog uygulamasından ürünleri incelerken pratik bir şekilde müşteri siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Siparişlerinizi lot (seri) bazında görebileceğiniz gibi, adet (kırık) bazda da görebilir ve toplayabilirsiniz. Oluşturulan siparişlerde değişiklik yapabilir ve onaylayabilirsiniz. Siparişleri Nebim V3 ERP’den görebilir ve değiştirebilirsiniz.

Müşteri Lokasyonu ve Check-In

Nebim V3 ERP müşteri kartları üzerinde tanımlanmış olan müşteri lokasyonları tablet uygulamanızdaki haritaya otomatik gelir ve kullanıcı bulunduğu bölgedeki sadece kendisine bağlı olan müşterilerini görebilir. Aynı zamanda kullanıcı Check-In yaparak bulunduğu konumu kaydedebilir.

Anket Uygulaması

Nebim V3 ERP üzerinde tanımlı olan anketleri açabilir, müşteri bazında anketlerinizi pratik bir şekilde online doldurabilir ve doldurulan anketlerin analizini Nebim V3 ERP’den yapabilirsiniz.

Ziyaret Notları

Plasiyerleriniz müşteri ziyaretleri esnasında aldıkları notları ve müşteri ile ziyarete ilişkin bilgileri not bölümünde kolaylıkla tutabilir.

Cari Tahsilat (Çek/Senet) - Masraf Kayıt

Sahada çek ve senet tahsilatını kolaylıkla yapabilir, çek veya senedin fotoğrafını çekerek Nebim V3 ERP’ye gönderebilirsiniz. Tahsilat sürecini Nebim V3 ERP ile entegre yürütebilirsiniz.

Plasiyerleriniz masraf kayıtlarını kaydedebilir, görsellerini sisteme yükleyebilirler. İlgili yetkili kayıtları raporlayabilir ve onaylayıp Nebim V3 ERP’ye aktarabilir.

Raporlamalar

Sahada tabletinizi kullanarak pratik bir şekilde istediğiniz raporu alabilirsiniz.

  • Cari hesap bakiye raporları
  • Sipariş raporları (Ürün bazlı, müşteri bazlı, sipariş bazlı)
  • Envanter Raporları (Ürün toplam bazlı, depo bazlı)
  • Satış raporları (Ürün satış analizi)
  • Yönetici raporları (Ürün, plasiyer, sipariş, bölge bazlı raporlar. Finansal analiz raporları)

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email