BLOG DEMO TALEBİ

Nebim V3 POS ve Arka Ofis

Nebim V3 POS ile tüm perakende satış, satış iade ve değişim, mağaza masrafları, satış sonrası servis ve destek gibi işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirin, mağaza kasalarınızda satış hızınızı artırın.

Nebim V3 POS Ön Ofis

Nebim V3 POS’un zengin fonksiyonları ile mağaza kasalarınızda satış hızınızı ve verimliliğinizi artırın.

Kullanım kolaylığı sunan dokunmatik ekran destekli pratik POS arayüzü ve kısa yol tuşlarının kullanıcıya göre kişiselleştirilebilmesi sayesinde, satış işlemlerinizi hızla gerçekleştirebilirsiniz.

Alışveriş esnasında ekranda bulunan satış fişini tamamlamadan askıya alarak bekletebilir ve kasada bekleyen diğer müşterilerin satış işlemleri için fatura kesmeye devam edebilirsiniz.

Nakit, kredi kartı, hediye kartı, kredi çeki (iade veya değişim kartı) gibi farklı ödeme şekilleriyle parçalı ödeme kabul edebilirsiniz.

Mağazalarınızda e-Arşiv, e-Fatura ve e-Fatura iade işlemlerinizi gerçek zamanlı ve mevzuat gereksinimlerine uygun bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Yeni Nesil Ödeme Kaydedici Cihaz (YN ÖKC) entegrasyonu ile ödeme işlemlerini mevzuatın gerektirdiği fatura bilgi fişlerini ve yazar kasa fişini Nebim V3 POS ile entegre bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede mevzuat gereksinimlerini yerine getirirken kasiyerin yanlış ödeme şekli, banka, kredi kartı seçim olasılığını ortadan kaldırarak alışverişin kontrollü bir şekilde sonlandırılmasını sağlayabilirsiniz.

Gerçek zamanlı Tax Free entegrasyonu sayesinde Tax Free faturalarınızı aracı kurumla entegre bir şekilde oluşturabilirsiniz

Paro, Hopi ve Zubizu gibi harici müşteri sadakat yönetimi sistemleri ile anlık entegrasyonları ve Nebim V3’ün hediye kartı, para puan ve indirim kampanyası yeteneklerini kullanarak müşterilerinize kişiselleştirilmiş avantajlar sunabilirsiniz.

Elektronik Ticaret Kanunu kapsamında zorunlu olan toplu iletişim opt-in ve opt-out bilgilerini entegre bir şekilde tutabilirsiniz.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereksinimlerini yerine getirebilir, kayıt oluşturma ve saklama işlemlerinizi mevzuata uygun bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Mobil servis sağlayıcılarıyla gerçekleştirilen iş birliği sayesinde tüm operatörlerin desteklendiği anlık SMS gönderimlerini Nebim V3 POS üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Satış sonrası servis ve destek işlemlerinizi Nebim V3 POS üzerinden kolaylıkla takip edebilir ve müşteri memnuniyetini artırabilirsiniz.

Kullanıcıların Nebim V3 POS ara yüzünü Türkçe'nin yanı sıra Almanca, Arapça, Azerice, Çince (Mandarin), Fransızca, İngilizce, İspanyolca, İtalyanca, Lehçe, Makedonca, Romence ve Rusça gibi dillerde kullanmalarını sağlayarak, farklı dillerde işlem yapabilirsiniz.

Nebim V3 Arka Ofis

Mağaza arka ofis uygulamasıyla mağaza depo sayımlarını yapabilir ve farkları tespit ederek gerekçesi bulunduktan sonra eşitleme yapabilirsiniz. Merkezden gelen ürünleri onaylayabilir ve merkeze eksik ürün siparişi geçebilirsiniz. Diğer mağazadan ürün talebinde bulanabilir ve başka mağazaların ürün taleplerini onaylayarak gönderebilirsiniz. Mağazada ürün etiketi dökerek indirim zamanlarında etiketlerin daha kolay değiştirilmesini sağlayabilirsiniz. Mağaza banka işlemleri ile para yatırma, çekme gibi işlemleri yapabilir ve banka işlemlerini raporlayabilirsiniz. Mağaza kasa işlemleri ile kasa açılış fişi ve kasa hareketleri, kasalar arası virman, personele kasa üzerinden ödeme yapılması ve merkezin banka hesabına nakit çıkışı gibi işlemler yapabilirsiniz. Merkez üzerinde olmayan alımların mağaza tarafından yapıldığı durumlar için mağazaya direkt alım işlemlerini yapabilirsiniz. Mağazalara kullanım yetkisi verilen masrafların alımlarını gerçekleştirebilir ve masraf kaydı girebilirsiniz. Taksitli satış ödenmemiş taksitlerini yeniden düzenleyebilirsiniz. Yetkiye bağlı olarak fişlerde kefil bilgilerini değiştirebilir ve düzenleyebilirsiniz. Taksitli satış sonradan teslim işlemleriyle ilgili olarak, istihbarat onaylama ve onay kaldırma işlemlerini yapabilirsiniz. Perakende müşterilerin kartlarıyla ilgili düzenleme yapabilirsiniz. Toptan satış işlemlerini siparişten sevkiyata kadar arka ofis aracılığıyla da gerçekleştirebilirsiniz. Mağaza arka ofis uygulamasıyla, ürün, envanter, satış, kampanya ve ciro bazlı birçok rapor alarak analizler yapabilirsiniz.

Nebim V3 Reyon Fişi

Nebim V3 Kiosk uygulaması üzerinde, hem ürün sorgulama yapabilir hem de reyonlarda yapılan satışlar için reyon fişi oluşturabilirsiniz. Reyonlarda oluşturulan bu reyon fişlerini mağaza kasalarında kullanılan Nebim V3 POS üzerinden tek tuşla satışa dönüştürebilirsiniz.

Servis ve Destek

Tamir ve tadilat işlemleri için farklı bir uygulama kullanmaya gerek kalmadan satış ekranından anında servis takip formu oluşturarak müşteriye verebilirsiniz. Ürünlerin tüm tamir tadilat safhalarını servis formu numarasıyla anında izleyebilirsiniz. Tamir edilemeyen ürünleri ikinci kaliteye ayırarak ürün değiştirme işlemlerini tamir tadilat servis formu numarasına bağlı olarak yapabilirsiniz. Servisten doğan bir bakım onarım bedeli varsa, servis faturası kesebilirsiniz. Tamamlanan servislerle ilgili olarak müşteriye anında servis durum bildirim SMS'leri gönderebilir ve işlemin tamamlandığını bildirebilirsiniz.

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email