BLOG DEMO TALEBİ

Yurt içi ve yurt dışı mağazalarınızı merkezinizden anlık olarak takip edin

Yurtdışı operasyonlarınızı farklı ülkelerdeki yerel mali satış sistemleri, yerel muhasebe çözümleri ile entegre ederek, yerel para birimi ve yerel dil desteği ile yönetin.

Yurtdışındaki bağlı şirketlerinizi ve satış noktalarınızı on-line olarak kendi sisteminiz üzerinde takip edebilirsiniz.

Her bir yurtdışı satış noktanızdaki kullanıcıların programı Almanca, Arapça, Azerice, Boşnakça, Çince, Farsça, Fransızca, Hırvatça, İngilizce, İspanyolca, İtalyanca, Lehçe(Polonya), Makedonca, Romance ve Ruşça gibi bulundukları ülkenin yerel dilinde kullanmalarını sağlayabilirsiniz.

Kullanıcıların arayüz dışında tüm verileri farklı dillerde kullanmasını sağlayabilirsiniz. Örneğin; Türkçe kodlanan ve ismi ELBİSE olan ürünün “Diğer Dildeki Karşılıkları” bölümünü kullanarak farklı dillerdeki karşılıklarını girebilirsiniz bu sayede ELBİSE isimli ürünü İspanya’daki bir kullanıcı İspanyolcasını görürken, Almanya da ki bir kullanıcı aynı ürünün adını Almanca olarak görebilir.

Her bir yurtdışı satış noktanız para birimi olarak bulundukları ülkenin yerel para birimini geçerli para birimi olarak kullanabilir. Merkez ise farklı para birimleriyle çalışan farklı ülkelerdeki satış noktalarının tüm tutarsal hareketlerini kendi yerel para birimi olan Türk Lirası cinsinde kolaylıkla görebilir.

Etiketler: #

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email