BLOG DEMO TALEBİ

Sementa

Sementa Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Karsak:

“Nebim V3 sayesinde mağaza kasalarındaki satışlarda hız ve kontrol sağladık.”

Nebim V3 ERP, toptan satış ve perakende mağazacılık alanında özellikle ürün yönetimi ve sevkiyat süreçlerinde hızlı karar vermemizi sağladı. Ayrıca, Nebim V3’ün sunduğu mağaza kasalarında bulunan dokunmatik ekranlı satış uygulamaları ile hızlı, kontrollü ve güvenli bir satış sürecine sahip olduk. Sağlamış olduğumuz bu sağlıklı süreçler sonucunda personellerimizin de daha performanslı çalıştığını gördük.

Sementa Tekstil firmasını tanıtabilir misiniz?

1974 yılında küçük bir işletme olarak penye üretimine başlayan Sementa Tekstil, bu alanda hızlı ama istikrarlı adımlarla büyüyerek, 1992 yılında triko alanında da sektörün lokomotifi haline gelmiştir.

Uzman yönetim kadrosu ile teknolojinin son imkânlarını kullanarak oluşturulmuş üretim parkurlarında; penye, eşofman ve triko üretiminde başkentin önde gelen firmaları arasında yerini almaktadır.

Nebim ile bir işbirliği yaparak Nebim V3 ERP’yi tercih ettiniz.Tercih etme nedenlerinizden bahseder misiniz?

Toptan ve perakende mağazacılık sektöründe hizmet veren bir firma olarak; ürün ve hizmet kalitemizi arttırmak, müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, tüketicimizle aramızda duygusal bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak, yurt içi ve yurt dışında mağazalar zincirimizi büyüterek en çok tercih edilen lider iç giyim markası olmak, rekabet gücümüzü ve karlılığımızı artırmak adına yeni bir program arayışına girdik. Bu süreç zarfında özellikle sektör deneyimlerini ve başarılarını göz önünde bulundurarak Nebim Ankara Bölge Müdürlüğü ile görüşmelerimize başladık.

Nebim V3 ERP’nin sunduğu esnek raporlama yetenekleri karar vermemizde büyük etken olmuştur. Kullanıcılarımızın ihtiyaçlarına uygun raporları kendilerinin dizayn edebilmesi ve mevcut raporlar üzerinde değişiklikler yapılabilmesi bizler için çok önemli idi. Nebim V3’ün sunmuş olduğu raporlama altyapısı, raporlama ile ilgili ihtiyaç duyduğumuz esnekliği bize sunmuş oldu. Artık kullanıcılarımız, Nebim V3’ün standart raporlarını kendilerine göre değiştirebiliyor, farklı alanlar ekleyebiliyor veya kullanmadıkları sahaları çıkartabiliyorlar. Herkes kendi bölümü ile ilgili hem liste hem de grafik içeren raporlar kullanabiliyorlar. Böylece kontrollerini daha verimli bir şekilde yapabiliyorlar.

Nebim V3 ERP’nin iş süreçlerinize sağladığı faydaları anlatabilir misiniz?

Nebim V3 ERP, toptan satış ve perakende mağazacılık alanında özellikle ürün yönetimi ve sevkiyat süreçlerinde hızlı karar vermemizi sağladı. Ayrıca, Nebim V3’ün sunduğu mağaza kasalarında bulunan dokunmatik ekranlı satış uygulamaları ile hızlı, kontrollü ve güvenli bir satış sürecine sahip olduk. Sağlamış olduğumuz bu sağlıklı süreçler sonucunda ilgili personellerimizin de daha performanslı çalıştığını gördük.

Ürün bazlı ve ödeme bazlı çapraz bir çok kampanyayı bir arada kolaylıkla uygulayabilme şansına sahip olduk. Bu kampanyaları oluştururken tarih, tutar, müşteri özellikleri, ödeme şekli sınırlamaları, lokasyon gibi filtreler ile kolaylıkla tanımlayabiliyoruz. Nebim V3 ile istediğimiz kampanyaları hızla planlayabilmemiz, hızla karar verebilmemiz ve uygulayabilmemiz satışlarımızın da artmasına neden oldu.

Önümüzdeki dönemler için Nebim ile ilgili hedefleriniz nelerdir?

Önümüzdeki dönemde; perakende sektöründe sahip olduğumuz büyüme hızımızı devam ettirmeyi ve bu büyüme sürecinde Nebim ile olan işbirliğimizi arttırmayı planlıyoruz.

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email