BLOG DEMO TALEBİ

Satın Alma Taleplerinizi Onay Süreci ile Birlikte Kontrollü Bir Şekilde Yönetin

Nebim V3 Satın Alma talep Yönetimi ile, masraf, sabit kıymet, malzeme ve ürün satın alma süreçlerinizi, onay ve limit kurallarına göre,  iş birimleri ile kontrollü bir şekilde dijital ortamda yönetebilirsiniz.

  • Nebim V3 içerisinde tanımlı olan kodlamalar dışında, satın alma talebi için ihtiyaç duyulan sarf malzemelerin talep tipleri ve özelliklerini tanımlayabilirsiniz.
  • İş yeri, departman veya personel detayında satın alma talep tipleri için yıl ve ay bazında tutara göre veya miktara göre satın alma talep limitleri girebilirsiniz.
  • Satın alma talebi olmadan teklif, sipariş veya fatura girişinin önüne geçebilirsiniz. Satın alma talep kodlarının ilgili tedarikçiler ile eşleştirerek teklif, sipariş veya fatura girişlerinde sadece ilgili tedarikçiye ait taleplerin girişlerinin yapılabilmesini sağlayabilirsiniz.
  • Satın alma talep programını kullanmaya yetkisi olan kullanıcıların, hem kendileri hem de diğer kişiler için, belirlenmiş satın alma talep limitleri dahilinde, talep girişi yapabilmelerini sağlayabilirsiniz. Satın alma taleplerine fotoğraf ve doküman ekleyebilirsiniz.
  • Talep tipi, talep kodu, iş yeri, departman ve personel bazında tutar ve miktara göre girilen taleplerin kimler tarafından hangi sıra ile onaylanacağını belirleyebilirsiniz. Talep bazlı teklif girişlerinde girilen teklifin her satırı için ayrı onay süreçlerinin çalışmasını sağlayabilirsiniz. 
  • Onay süreçlerinizi e-mail yolu ile mobil cihazlar üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz.
  • Talep edilen madde envanterde var ise bu istekleri envanterden karşılayarak ilgili satın alma talebini karşılayabilirsiniz. Envanterden karşılanamayan talepler için, tedarikçi firmalardan alınan tekliflerin satın alma yetkilileri tarafından girilmesini sağlayabilirsiniz. Satın alma teklifi girişindeki miktar ve tutarın, satın alma talebindeki miktar veya tutardan fazla olması durumunda kullanıcıların uyarılmasını sağlayabilirsiniz.
Etiketler: #

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email