BLOG DEMO TALEBİ

Panorama Tekstil

Panorama Tekstil Genel Koordinatörü Volkan Bostancı:

“Nebim ile Daha Cesur Kararlara İmza Atıyoruz.”, 23.07.2012

2010 yılına kadar birçok markanın bayiliğini gerçekleştiren, yeni konseptiyle her yaş ve gelir grubuna hitap eden, zengin ürün grubu ve geniş müşteri kitlesine sahip olan Panorama Tekstil Genel Koordinatörü Volkan Bostancı, Nebim ile olan işbirliklerini, uygulamaya geçtikleri yeni konseptlerini ve Fildişi’nde açılan mağazalarının işleyişini anlattı. Bostancı, Nebim V3 ile merkezi satın alma ve lojistik gücünü de artırmış olduklarından, aynı stok kodlu ürünlerin, farklı diller, farklı fiyatlar ve farklı döviz kurları arasında hiçbir karışıklık olmadan satışını, Nebim’in sunduğu kolaylıklar sayesinde gerçekleştirebildiklerinden bahsetti.

Geniş müşteri kitlesi

Panorama, 2010 yılına kadar birçok markanın bayiliğini gerçekleştirdi. Belirli yaş gruplarından geniş bir müşteri kitlesine sahip olan firma, yeni konseptiyle her yaş ve her gelir grubuna hitap ediyor. Onlarca yerli ve yabancı markaların üretimini yaptığı bir diğer şirketi olan Panoteks Örme Fabrikasında, 800 m2 kapalı alanda Panoteks Fabrika Satış Mağazası Konseptiyle Organize Sanayi Bölgesinde şehir merkezinden ve AVM’lerden 8 km uzaklıkta yer alıyor. Panoteks müşterileri, kendi araçları ile bu mağazaya ulaşıyor. Burada birçok kaliteli ve zengin ürün grubu Panoteks müşterilerini bekliyor. Son dönemde konseptin belirli bir gelir seviyesinin üzerinde, ürün ve kalite bilinci olan bir müşteri portföyü oluşmuş durumda.

Farklı pazarlar

Panorama, Temmuz 2012’de Fildişi mağazasını açtı. Nebim V3 ile merkezi satın alma ve lojistik gücünü de artırmış oldu. Afrika’nın diğer ülkeleri için yatırım planlarını hedefleri arasına alan firma; aynı stok kodlu ürünlerin, farklı diller, farklı fiyatlar ve farklı döviz kurları arasında hiçbir karışıklık olmadan satışını, Nebim’in sunduğu kolaylıklar sayesinde gerçekleştirebiliyor.

Nebim her şeyden önce kolaylık sağladı

Panorama, 2006 yılından bu yana Nebim ürünleri ve çözümlerini kullanıyor. Firma yetkilileri Nebim’le; hızlı karar verme, hızlı ve doğru sonuçlar alma, sürekli ölçülebilir hazır değerler alabilme ve tüm operasyonları anlık olarak takip edebilme beceresi kazandıklarının altını çiziyor. “Nebim’in denetimde de sağladığı kolaylık sayesinde, bölgesel ve yurtdışı operasyonlarda daha cesur kararlar almamız kolaylaştı.”

2011 sonuna kadar Nebim Winner kullanan Panoteks, 2012 başından bu yana ise Nebim V3’ü tercih ediyor. “2012 yılına Nebim V3 ile başlayınca ve Fildişi Sahillerinin ve bizce Afrikanın en önemli şehri olan Abidjan’da mağaza hazırlığı süreci gerçekleşti. Firma sahipleri programın içine dahil olmadan, programı kullanmadan, web tabanlı raporlarla kolayca ve zahmetsizce istediği satış, karlılık ve stok raporlarını hızlıca alabilmektedir. Bu proje Nebim tarafından bize sağlanan verimli bir hizmettir.”

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email