BLOG DEMO TALEBİ

Onat Şirketler Grubu

ONAT Şirketler Grubu, Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Onat:

“Nebim V3 ile üretimden depoya, satış aşamasından satış sonrasına kadar tüm siparişlerimizi sorunsuz yönetebiliyoruz.”

Dünyaca ünlü koleksiyonlarda tasarımları bulunan, 25 senedir ihracat yapan ve Türkiye’de 300’ü aşkın satış noktasında müşterileri ile buluşan bir grup şirketi olan Onat Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Onat; FASHIONFRIENDS markasının hikayesinden ve Nebim V3 ERP’yi tercih etme nedenlerinden bahsetti.

Dünyaca ünlü markaların koleksiyonlarında yer alan FASHIONFRIENDS

25 senedir ihracat yapan bir grup şirketi olan Onat Şirketler Grubu, İspanya Barcelona’da yer alan tasarım ofislerinde, alanında isim yapmış tasarımcılar ile dünyaca ünlü markaların koleksiyonlarını hazırlıyor. Türkiye’nin en büyük 500 ihracatçısından biri olarak yaptıkları tasarımlarla dünyada da önemli bir tedarikçi konumunda. Grup, FASHIONFRIENDS markası ile Boyner, YKM, Özdilek gibi zincir mağazaların yanında Türkiye’nin dört bir tarafına yayılmış 300’ü aşkın bayi ağımızla yaklaşık 8 senedir faaliyet gösteriyor.

25 yıllık bilgi birikimi ile Onat Tekstil, FASHIONFRIENDS markası ile güncel modayı müşterileri ile buluşturuyor. Firma, Türkiye’de İstanbul Esenyurt’ta bulunan 20.000 m’lik modern üretim tesislerinin yanısıra aynı zamanda Çin, Hindistan, Bangladeş ve Kamboçya’da da güçlü bir tedarik zincirine sahip.

Türkiye’de 300’ü aşkın satış noktasında müşterileri ile buluşan bir grup olarak 2012 yılında Nebim V3 ERP kullanmaya başladınız. Nebim V3 ERP’yi tercih etme nedenlerinizden bahseder misiniz?

2012 yılında Nebim Silver Çözüm Ortağı Basepro ile işbirliği yaparak Nebim V3 ERP kullanmaya başladık. Nebim V3 sayesinde üretimden depoya, satış aşamasından sonrasına tüm siparişlerimizi sorunsuz yönetebiliyoruz. Nebim V3’ün en güzel yanı raporlama sistemi. Kullanıcı dostu bir yazılım. Program üzerinde kullanıcıya fazla işlem bırakmadan süreçleri yönetebiliyoruz. Bu sayede kullanıcı hatalarını ortadan kaldırmış olduk.

Böylece, kurum çalışanlarımızın zamandan tasarruf etmelerine ve daha verimli çalışmalarına olanak tanımış olduk.

Onat Şirketler Grubu olarak, satış öncesi ve satış sonrası tüm tedarik zincirinde müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Bu noktada müşteri memnuniyeti yönünde de Nebim V3’den destek alıyoruz. Şöyle ki; Nebim V3 ile müşterilerimize, sipariş sevkiyatları eksiksiz ve doğru bir şekilde yapılıyor. Ürünler paket paket takip edilebiliyor ve her teslimatta içerikler etiketle belirtiliyor. Paket teslimatlarında her hangi bir sorun yaşandığında kolilerde bulunan kodlar ile eksik içeriği kolaylıkla tespit edebiliyoruz.

Nebim V3’ün bir diğer özelliği de raporlama sistemi. Maliyet, kar/zarar, satış ve iade raporları ile satılan ürünlerimizin net birim maliyetlerini grafikler üzerinden inceleyebiliyor; müşteri takiplerimizi rahatlıkla yapabiliyoruz.

Nebim V3 Rezervasyon Ürün Topla Paketle uygulaması ile aynı ürünlerden farklı müşteriler yüklü bir şekilde sipariş geçebiliyor. Daha önce de dediğimiz gibi bizim için müşteri memnuniyeti birinci planda. Bu düşünceden hareketle, yazılımın rezervasyon modu ile bizimle sürekli çalışan müşterilerimize öncelik tanıyarak onlara ürün rezervasyonları yapabiliyoruz. Nebim V3, müşteri memnuniyeti arttırmamızda önemli etkenlerden biri.

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email