BLOG DEMO TALEBİ

NebimExtra Kapsamında Nebim V3 Bakım ve Destek Hizmetlerimizi Kesintisiz Yürütüyoruz

Değerli Nebim V3 Kullanıcılarımız,

Tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan COVID-19 salgını kapsamında alınan tedbirleri destekliyor, bu zorlu süreçte hep birlikte tedbirlere uyarak en kısa sürede bu olumsuzlukların ortadan kalkacağına ve hayatın normalleşeceğine yürekten inanıyoruz.

Bu bağlamda, siz değerli kullanıcılarımızın, çalışanlarımızın ve hepimizin ailelerinin sağlığını önemsiyoruz. Sizlerle yıllardır devam eden güçlü iş birliğimize, bu zorlu günlerde de aynı heyecanla devam ediyor ve 13 Mart itibariyle firma olarak aldığımız destekleyici tedbirler doğrultusunda, bizden beklediğiniz hızda ve kalitede çalışmaya ve kesintisiz hizmet vermeye devam ediyoruz.

“NebimExtra Kapsamında Nebim V3 Bakım ve Destek Hizmetlerimizi Kesintisiz Yürütüyoruz”

  • Tüm NebimExtra’lı Nebim V3 kullanıcılarımıza gerek iş yerlerinde gerekse uzaktan çalışırken kesintisiz ve verimli bir şekilde tüm ekiplerimizle hizmet vermeye devam ediyoruz.
  • Nebim V3 kullanıcılarımızın NebimExtra portali aracılığı ile bildirdiği case’leri ve servis taleplerini; Microsoft Teams ve Microsoft Skype gibi araçlardan da yararlanarak, anında ve kesintisiz bir şekilde karşılamaya devam ediyoruz.
  • Bildirilen hata ve istek case’lerine ilişkin düzeltmeleri, geliştirmeleri ve yenilikleri, Nebim V3 hotfix’leri ile yayınlamaya kesintisiz devam ediyoruz.
  • Bu dönemde sizlerin faydalanabileceği teşviklere istinaden mevzuatı ve gelişmeleri yakından takip ediyor, hotfix ve uzaktan destek ve verimlilik hizmetleri ile NebimExtra kapsamında sunulabilecek faydalar üzerinde çalışmaya ve yazılımsal geliştirmelere devam ediyoruz.
  • NebimExtra kapsamında düzenlediğimiz uzaktan eğitimlerimizi çoğaltarak Nebim V3’ü daha verimli kullanmak üzere ihtiyaç duyacağınız konular hakkında düzenli eğitimler yapmaya devam ediyoruz. (Nisan 2020 Eğitim takvimine buradan ulaşabilir ve bu eğitimlere kayıt olabilirsiniz.)
  • NebimExtra kapsamında, Nebim Akademi eğitim portalimizi kullanarak her gün yeni eklenen eğitim videolarımızı izleyebilir ve Nebim V3 ile ilgili merak ettiğiniz konuları bu videolar ile öğrenebilirsiniz.

Hep birlikte daha sağlıklı günlerde görüşmek dileğimizle,

Etiketler: # #

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email