BLOG DEMO TALEBİ

Nebim ve FIT Solutions’tan e-Dönüşüm® İşbirliği

Türkiye’nin yarım asırlık bilişim öncüsü Nebim, e-Dönüşüm sürecinde kullanıcılarına tam entegre bir çözüm sunmak adına FIT Solutions ile işbirliği yaptı. Nebim ve FIT iş ortaklığı sayesinde kullanıcılar, e-Fatura ve e-Arşiv süreçlerini entegre bir şekilde yönetebilecek. 1966’dan beri süregelen deneyimi ve bilgi birikimi ile hizmet veren Nebim, e-Dönüşüm® için FIT Solutions’ı İle iş ortaklığı yaptı. Nebim’in geliştirdiği Kurumsal Kaynak Planlaması, Tedarik Zinciri Yönetimi, Müşteri İlişkileri Yönetimi, Perakende Yönetimi ve Kurumsal Performans Yönetimi iş yazılımlarından ve hizmetlerinden yararlanan firmalar, artık Nebim’in e-Fatura ve e-Arşiv çözümleri ile daha entegre ve hızlı hizmet alabilecekler.

Bu işbirliği ile Nebim kullanan firmalar, başka bir uygulama ihtiyacı olmadan FIT Solutions’ın sağladığı e-Fatura ve e-Arşiv çözümleri ile operasyonel masraflarını ciddi anlamda azaltırken, performans ve verimliliklerini de yükseltiyor olacaklar. Bunun yanı sıra zamandan da tasarruf eden firmalar, e-Dönüşüm®’ün çevreci özellikleri ile karbon ayak izini de azaltmış olacaklar. Süreçlerinin tamamını elektronik ortama geçirecek olan firmalar, Nebim ve FIT Solutions entegrasyonu sayesinde e-Dönüşüm sürecindeki geçişleri kolaylıkla gerçekleştirebilecekler.

FIT Solutions Hakkında:
1999 yılında faaliyete başlayan FIT Solutions, şirketlerin iş süreçleri ve devlet ile olan ilişkilerinin dijital ortama taşınmasında en çok tercih edilen, Türkiye’nin lider e-Dönüşüm® firmasıdır. FIT Solutions, şirketlere ‘e-Fatura’, ‘e-Arşiv’, ‘e-Defter’, ‘e-Denetleme’, ‘e-Bilet’, ‘e-İmza’, ‘KEP’, ‘e-Mutabakat’ , ‘e-Ödeme’, ‘e-Saklama’ süreçlerinin düzenlenmesinde iş verimliliği artıran, maliyet ve zaman yönetimini kolaylaştıran çözümler sunmaktadır. FIT Solutions Ar-Ge merkezi ile dünya trendlerini takip etmekte, Türkiye’de kurumsal yazılım ve entegrasyon hizmetleri pazarının gelişimine yön vermektedir. Turkcell, ING BANK ve KKB ile stratejik iş birlikleri bulunan şirket, 2014 yılında $50M büyüklüğündeki Hollanda merkezli girişim sermayesi fonu Revo Capital’den yatırım almıştır. Bu yatırımın ardından FIT Solutions, e-Dönüşüm® konusundaki bilgi ve deneyimini sürekli geliştirerek global müşterilerine yenilerini eklemenin yanı sıra, KOBİ’ler için de ilk adres olmayı hedeflemektedir.

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email