BLOG DEMO TALEBİ

Nebim ve eFinans e-Dönüşüm için Güçlerini Birleştirdi

Nebim ve eFinans tarafından kurulan iş ortaklığı ile e-Fatura ve e-Defterden sonra e-Arşiv Fatura entegrasyonu için de müşterilere tam entegre çözümler sunuluyor.

Bu işbirliği ile; Nebim kullanan firmalar, ek bir ara uygulamaya gerek olmadan eFinans özel entegratör hizmeti aracılığı ile Nebim V3 üzerinden gelen-giden e-Faturalarını yönetebilir, e-Arşiv faturalarının eFinans sistemlerinde saklanması ve Gelir İdaresi Başkanlığı’na raporlanmasını sağlayabilir ve Nebim uygulamaları üzerinden oluşturulan CSV dosyaları ile eFinans sisteminde e-Defterlerini oluşturup 10 yıl süre ile saklayabilirler.

Türkiye’nin genç ve dinamik bankası Finansbank ve güçlü yazılım şirketi Cybersoft ortaklığı ile kurulmuş olan eFinans müşterilerine e-Dönüşüm’e temel oluşturan e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv ve Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) ürünlerini tek bir noktadan kolay ve güvenli bir şekilde yönetebilme imkanı sunmaktadır. Bununla birlikte eFinans tüm hizmet verdiği ürünler için banka sunucularında güvenli bir saklama hizmeti de vermektedir. eFinans, arkasında Finansbank gibi güçlü bir finansal kurumun var olmasının getirdiği avantaj ile e-Dönüşüm ürünlerini finansal çözümler ile entegre ederek diğer özel entegratörler arasında farklılaşmaktadır. Özellikle e-Fatura ürünü ile bağlantılı olarak Finansbank tarafından müşterilerine sunulan e-Fatura teminatlı e-Kredi ürünü e-Finans’ın en büyük ayrıcalıklarından biri olarak ön plana çıkmaktadır.

eFİNANS HAKKINDA

eFinans Elektronik Ticaret ve Bilişim Hizmetleri A.Ş., Türkiye’nin genç ve dinamik bankası Finansbank ve güçlü yazılım şirketi Cybersoft ortaklığı ile kurulmuş, 10 Eylül 2013 tarihinde faaliyete geçmiştir. eFinans, yaratıcı, yenilikçi ve yüksek güvenlikli elektronik uygulamaları sayesinde ihtiyaçları anlayarak, çözüm odaklı ve memnuniyet temelli bir hizmet vermektedir. Küresel e-Fatura başvuru kaynağı olan Billentis Raporu’nun 2014 yayınından sonra Billentis 2015 Raporu’nda da yerini alan eFinans, EESPA’nın (European E-Invoicing Service Providers Association) tek Türk üyesidir. eFinans müşterilerine, e-Fatura entegrasyonu, e-Fatura özel servis sağlayıcılığı, e-Fatura arşivlemesi, e-Defter uygulaması, e-Arşiv uygulaması, KEP (Kayıtlı Elektronik Posta) ve e-Ticaret portalı üzerinden bankacılık hizmetleri için çevrimiçi uygulama çözümleri sunmaktadır. Gelir İdaresi Başkanlığı’nın getireceği yeni uygulamalar kapsamında, e-İrsaliye ve benzeri hizmetleri de portföyüne eklemeyi planlamaktadır.

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email