BLOG DEMO TALEBİ

Nebim ve Bimsa’dan Dijital Dönüşüme Hız Kazandıracak İş Ortaklığı

Türkiye’nin dijital dönüşümünün iki önemli oyuncusu dijital dönüşümde yetkili ve en etkin hizmeti vermek üzere işbirliği yaptı. Dijital dönüşümde yetkili entegratör şirket olan BimSA ve Türkiye’de Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) alanındaki iş uygulamalarıyla kurumların iş süreçlerini destekleyen Nebim işbirliklerinin kapsamını genişletti. E-Fatura konusundaki iş ortaklıklarına 2016 Ocak ayından itibaren 2014 yılı bilançosu 5 milyon TL ve üzeri olan ve internet üzerinden satış yapan mükelleflere zorunlu olacak e-arşiv’i de dahil etti. Artık Nebim V3 ERP uygulamasını kullanan firmalar, BimSA’dan e-arşiv hizmeti alarak e-arşive ERP’leri ile entegre bir şekilde geçiş yapabilecekler.

DENEYİM, TECRÜBE VE ENTEGRESYONA ÖZEL EKİP BİMSA’DA

BimSA Grup Satış Müdürü Coşkun Gündoğdu, “Özellikle perakende sektöründe birçok lider firma ile işbirliğinde olan Nebim ile hali hazırda e-faturada yürüttüğümüz çözüm ortaklığı işbirliğimize e-arşiv’i de ekledik.E-arşiv kapsamına giren perakende firmalarına daha sağlıklı servis vermek amacıyla bu işbirliğini gerçekleştirdik. BimSA’nın e-arşiv hizmetini en çok kullanacak sektör olması beklenen perakendede en çok kullanıldığını gördüğümüz ERP yazılımının sahibi Nebim ile işbirliği sayesinde firmalar e-arşiv’de konforlu bir geçiş süreci yaşayacaklar. ” dedi.

10 YIL SAKLAMA GARANTİSİ

BimSA Grup Satış Müdürü Coşkun Gündoğdu, “İki önemli teknolojik partner olan Nebim ve BimSA’nın işbirliği ile Nebim V3 öncesi çoğunlukla birbiri ile ayrı ve manuel yürütülen süreçler bugün Bimsa ve Nebim işbirliği ile tam entegrasyonla yürütülüyor. Bu hizmet ile verilerin birimler arası güvenilir ve hızlı akışını sağlanıyor. Nebim yazılımı kullanan bir müşteri 2016 Ocak ayında zorunlu olacak olan e-arşive kolaylıkla ve hızla geçebilecek. Süreçlerinin tamamını elektronik ortama geçirecek firmanın kağıtla bir ilişkisi kalmayacak. Birçok rakibinden farklı olarak BimSA, özel entegretör firma olduğu için 10 yıl e-arşiv hizmetinde fatura saklamayı garanti edebiliyor. Özellikle, e-arşiv’e konu içeriğin kurumsal bilgi olmasından dolayı e-arşivde güvenilir bir firmadan hizmet almak çok önemlidir. E-Arşivde Uygulama geliştirme, İşletim ve Operasyon hizmetlerinin hepsinin tek sahibi olarak hizmet veren güvenilir bir firmadan hizmet almak çok önemlidir. BimSA bu özellikleri ile Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından yetkilendirilen özel entegratör firmalar arasında bir adım önde” dedi.BimSA Grup Satış Müdürü Coşkun Gündoğdu, “E-arşiv Fatura hizmetinin işletmelere, fatura oluşturma, saklama ve erişme konularında işgücü, zaman ve kaynak tasarrufu sağlayabileceğine dikkat çekerek, “Milyonlarca kâğıt faturanın elektronik ortamda saklanması, faturaları fiziki olarak arşivlemekten kurtarıyor. Faturalama süreçleri doğayla dost bir şekilde düzenleniyor. E-arşiv Fatura hizmeti, tüketiciler nezdinde de önemli kolaylıklar sunuyor. Tüketiciler alışveriş yaptıklarında, faturaları cep telefonlarına veya e-posta adreslerine gönderilebiliyor. Söz konusu faturalar yasal geçerli bir belge olarak saklanabiliyor. Aynı zamanda kredi kartı satış bilgileri, e-arşiv faturası ile eşleştirilebiliyor” diye ekledi.

BİMSA HAKKINDA:

BimSA, en son teknolojik gelişmeleri şirketlerin iş yapış süreçlerine entegre ederek dijitalleşme yolculuklarına eşlik etmektedir. 1975 yılında kurulan ve Sabancı Holding iştiraki olan BimSA, 40 yıllık deneyimiyle Türkiye’nin önde gelen bilgi teknolojisi şirketlerinden biridir. İstanbul Sabancı Center ve İzmit’te kurulu iki ayrı veri merkezinde barındırma ve uygulama işletimi hizmeti vermekte olan BimSA, orta ve büyük ölçekli 300’ü aşkın şirketin; uygulama ve iş danışmanlığından kuruma özel uygulamalara, işletimden teknik hizmetlere, donanımdan yazılıma kadar tüm bilişim ihtiyaçlarını karşılamak üzere faaliyet göstermektedir.

BimSA ayrıca, Software as a Service (SaaS), Iaas, Bulut, Endüstriyel Otomasyon, Mobil uygulamalar, Büyük Veri ve Güvenlik alanlarında sunduğu çözümlerle şirketlerin dijitalleşme süreçlerini güvenle kolaylaştırmayı sürdürmektedir. Bulut altyapısı üzerinden müşterilerine en iyi şekilde hizmet sağlayabilmek için altyapı platformlarına yatırımlarını sürdürmekte olan BimSA, Büyük Veri (Big Data) çözümleri konusunda, müşterinin büyük verisini işleyerek, veriye hızlı ve zamanında ulaşılmasını sağlamaktadır. BimSA, ayrıca, bankacılık, sigorta ve perakende sektörleri için, Büyük Veri (Big Data) çözümleri için çalışmalarına devam etmektedir.

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email