BLOG DEMO TALEBİ

Nebim ve Beykent Üniversitesi İş Birliği

Türkiye’nin yerli yazılım üreticisi Nebim ve 20 yıllık deneyimi 30.000’e yakın öğrencisiyle eğitim sektöründe önemli bir konuma sahip olan Beykent Üniversitesi eğitim alanında iş birliği gerçekleştirdi. 
 
Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) alanındaki iş uygulamalarıyla kurumların iş süreçlerini destekleyen Nebim, 1966’dan beri süregelen deneyimi ve bilgi birikimi ile Türkiye’nin en köklü geçmişe sahip bağımsız yazılım firmalarındandır. Hazır giyim, ayakkabı, zincir mağazalar, çok katlı mağazalar ve optik yazılımlarında Türkiye’nin en fazla tercih edilen yerli yazılım şirketidir. Geliştirdiği yazılımlar, 40’tan fazla ülkede kullanılmaktadır.
 
Nebim ve Beykent Üniversitesi arasında gerçekleştirilen işbirliği kapsamında Beykent Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu’nun Bankacılık Finans ve Sermaye Piyasaları Portföy Yönetimi Bölümleri ile İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü öğrencileri, Nebim V3 ERP yazılımıyla ilgili bilgi ve uygulamaların eğitim programlarına eklenmesiyle, Muhasebe derslerinde öğrendikleri teorik bilgilerin iş ortamında nasıl kullanıldığına ilişkin uygulamaları bizzat bilgisayarlar başında kendileri uygulayarak öğreneceklerdir. Bu sayede bilgiler daha kalıcı hale gelecek ve gelecekte mezuniyet sonrasında Nebim yazılımlarının kullanıldığı çok sayıda şirkette iş bulma olanakları artacaktır. 
 
Hizmet verdiği sektörlerde lider konuma ulaşmış, yerli yazılım üreticisi bir şirket olarak vizyonumuza katkıda bulunacak ve heyecanımıza ortak olacak takım arkadaşlarımızın Beykent Üniversitesi mezunlarından olması bizim için ayrı bir gurur kaynağı olacaktır.
 
Eğitim sonunda katılımcı öğrencilerimize Nebim V3 uygulamaları katılım sertifikası verilecektir. 

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email