BLOG DEMO TALEBİ

Nebim V3’ün Online Uzaktan Eğitimleri Devam Ediyor

Tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan COVID-19 salgını sebebiyle evden çalışan sayısının arttığı bu dönemde, rutin işlerinizi yerine getirirken aynı zamanda Nebim’in sunduğu online uzaktan eğitimlere katılarak Nebim V3’te uzmanlaşabilir ve bu sayede Nebim V3’ten elde ettiğiniz kazanımları artırabilirsiniz.

Nebim, NebimExtra kapsamındaki Nebim V3 kullanıcıları için düzenli olarak online uzaktan eğitimler gerçekleştiriyor. Bu eğitimlerle; Nebim V3 kullanıcılarına ve firmalarında Nebim V3 yazılımını uzman düzeyde kullanabilmeyi ve yönetebilmeyi hedefleyen deneyimli kullanıcılara, Nebim V3’ün farklı uygulamalarıyla ilgili öğrenme ve eksiklerini tamamlayabilme olanağı sunuyor.

Siz de bu eğitimlere katılarak firmalarınızda kullandığınız Nebim V3 ERP uygulamalarında uzmanlaşabilir ve daha verimli çalışabilirsiniz. Nebim’in web sitesinde, eğitim takvimi  bölümünde aylık olarak yayınlanan Nebim V3 online uzaktan eğitim takvimine ulaşabilir, ilgilendiğiniz eğitimlerin içeriklerini, konu başlıklarını ve diğer detaylarını inceleyerek katılmak istediğiniz eğitimlere kayıt olabilirsiniz.  Ayrıca Nebim’in sosyal medya hesaplarını takip ederek eğitim planlarından haberdar olabilirsiniz. 

Nebim V3 uygulamalarıyla ilgili eğitim almak istediğiniz konular varsa, müşteri temsilcileriniz aracılığı ile iletebileceğiniz gibi eğitim talep formu aracılığı ile de bize bildirebilirsiniz. 

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email