BLOG DEMO TALEBİ

Nebim V3 POS’unuzu ister online, ister offline, isterseniz hibrit çalıştırın

Mağaza, bayi, frenchise ve bağlı şirketlerinizin bulunduğu lokasyonlardaki altyapı yetersizlikleri sebebiyle online çalışmanın güç olduğu yerlerde Nebim V3 Offline POS ile offline olarak çalışabilir, Nebim V3 POS Servis aracılığı ile offline çalışırken müşteri, puan, indirim çeki gibi bilgileri internet olduğu sürece anlık sorgulayabilirsiniz.

Nebim V3 POS’un mevcut online yapısı desteklenmeye devam ederken, isteyen firmalara “alternatif” bir “offline POS” kurulum seçeneği sunulabiliyor. Nebim V3 Offline POS sayesinde; merkezdeki Nebim V3 ERP ile, mağaza / bağlı şirket / franchise lokaline kurulan Nebim V3 arasında; ürün, fiyat, kampanya, parametre, kodlama verileri, kullanıcılar ve POS arayüz ayarları gibi temel bilgiler senkronize ediliyor. Mağaza lokalindeki veritabanında bulunan bilgilerle yapılan satış esnasında, o anki internet bağlantısının aktif olmasına bağlı olarak merkezden anlık (online) müşteri, puan ve çek sorgulaması yapılabiliyor ve tamamlanan satışın fatura bilgileri ve detayları merkez ERP’ye anlık olarak gönderilebiliyor. Eğer satış esnasında mağaza internet bağlantısında herhangi bir sorun yaşanmasından dolayı mağazadaki POS merkezdeki Nebim V3 POS Servis’e bağlanamıyor ise, mağaza lokalindeki bilgilerle satış tamamlanarak, merkezdeki veritabanı ile veri senkronizasyonu, daha sonra belirlenen periyotlarda sağlanıyor.

Nebim V3 Offline POS:

  • Veritabanı mağaza lokalindedir,
  • Nebim V3 POS, mağaza lokalinde PC’lerdedir,
  • Lokal veritabanları merkezden yönetilebilir,
  • Ürün, fiyat, kampanya, envanter, parametreler, kodlama verileri, kullanıcılar ve POS arayüz ayarları gibi temel bilgiler mağaza lokalindeki veri tabanına Nebim V3 Veri / Al Gönder ile gönderilir,
  • Mağaza lokal veritabanındaki mevcut veriler ile offline olarak satış yapılabilir,
  • Yeni geliştirilen Nebim V3 POS Servis ile offline satış esnasında müşteri, puan, çek ve iade, merkezden anlık sorgulanabilir. Mağaza internet bağlantısında sorun olması ve merkeze ulaşılamayan durumda bunlar olmadan lokal veritabanındaki bilgiler ile satışa devam edilir,
  • e-Arşiv/e-Fatura, YN ÖKC, Tax Free, Chippin, Hopi, Zubizu entegrasyonu gibi Nebim V3 haricindeki entegrasyonlar, internet bağlantısı olduğu sürece (kendi servislerine ulaşabilmek için) çalışır.

Nebim V3 POS ve Nebim V3 Offline POS hakkında  bilgi almak için tıklayınız>

Demo talebinde bulunmak için tıklayınız>

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email