BLOG DEMO TALEBİ

Nebim V3 ile Acentelerinizin Performanslarını yönetin

Acenteler ve/veya acente bağlantılı kişiler ile yapılan anlaşmalar, bu anlaşmalara bağlı olarak düzenlenen rezervasyonlar ve yapılan perakende satışlar ile bu satışlara bağlı olarak ilgili kişiler için hesaplanması gereken prim oranlarının yönetilebilmesini sağlayın.

Prim Hesaplamaları için Bağlantılı Kişi Tanımlama

Acente anlaşmalarının girileceği ve bu anlaşmaya bağlı olarak girilecek olan acente rezervasyonlarının, ilgili rezervasyona bağlı olarak prim hesaplamalarında tanımlanabilecek olan bağlantılı kişilerin girilebilmesini sağlayabilirsiniz.

Acente, acente şubesi, otel, otel personeli, rehber, yardımcı rehber, grup başkanı ve servis şoförü gibi bilgileri tanımlayabilirsiniz.

Acente Anlaşma Bilgileri

Firmalar, çalıştıkları acente ve bağlantılı kişiler ile anlaşmalar yapmaktadır. Acentenin veya bağlantılı kişilerin yönlendirmesi ile yapılan alışverişlere istinaden ilgili kişiler için prim hesaplaması yapılmaktadır.

Her bağlantı kişi için ürün grubu seviyesinde prim oranları girebilirsiniz. Özel oranlar, ziyaret sıklığı, hakkediş, araç, periyodik tutar değerleri tanımlayabilirsiniz.

Her bağlantı için tanımlanan prim oranlarını, ilgili rezervasyonda girilen bağlantılar için hesaplayabilir ve yapılan alışveriş sonrasında ilgili bağlantının carisine tahakkuk edebilirsiniz.

Acente Rezervasyon Tanımlama

Alışveriş yapacak müşteriler gelmeden önce rezervasyon kaydı oluşturabilirsiniz. Beklenen kişi sayısı, beklenen giriş saati, gelecek olan grubun uyruk bilgisi gibi değerleri tanımlayabilirsiniz.

Alışveriş gerçekleştikten sonra, beklenen sayı ile gerçekleşen sayı karşılaştırılarak rapor alabilirsiniz.

Acente Rezervasyonuna Bağlı Satış İşlemleri

Nebim V3 POS üzerinde, alışveriş öncesinde ilgili rezervasyon kodunu girebilirsiniz. Rezervasyona bağlı yapılan satışların her aşamasında, satış tamamlanmadan hak edilen prim tutarlarını görüntüleyebilir, alışveriş tamamlandığında, prim tutarlarını anlaşma üzerinde tanımlanmış oranlara göre yeniden hesaplandığını görebilirsiniz.

Etiketler: #

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email