BLOG DEMO TALEBİ

Nebim Üretim’in 5.0.1 Versiyonu Yayınlandı

Başta hazır giyim, ayakkabı ve mobilya gibi sektörler olmak üzere üretim ve tedarik süreçlerinizi daha iyi yönetmeniz için en son gelişmelere uyumlu, Türkiye’nin önde gelen üretici markalarının tercih ettiği Nebim Üretim yazılımının 5.0.1 versiyonunu yayınladı.

Bu versiyonda sunulan yeniliklerin ve düzenlemelerin detaylı dokümantasyonu Nebim’in Web sitesinde “Nebim Üretim 5.0.1 Versiyon Yenilikleri” sayfasında yer almakta olup, öne çıkan yenilikler aşağıda özetlenmiştir:

e-İrsaliye Yenilikleri: Alım, satış ve tüm üretim hareketlerinizin e-İrsaliye olarak işlem görmesini sağlayan yeniliklerle, e-irsaliyeye geçen firmalar için tüm süreçlerde e- irsaliye geliştirmeleri yayımlandı. Fason ve hammadde tedarikçilerinizin e-irsaliyeye geçmesi veya firma olarak sizin yapacağınız tüm hammadde hareketleri ve üretim hareketleri sürecinde e-irsaliye ile uyumlu hareketlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tedarikçiler için barkod çözümleri: Fason üreticilerinizle daha entegre çalışabilmeniz için barkod oluşturma ekranlarını tedarikçilerinize açabilirsiniz. Fason atölyeleriniz koli ve ürün barkodlarını hazırlayıp etiket dökümlerini alabilirler. Özellikle kolili stok envanter yönetimi için depo yönetim sistemi ile entegre çalışarak üreticiden başlayan süreçlerinizi sevkiyata kadar kolili olarak yönetebilirsiniz. Tedarikçileriniz koli etiketlerini ve içeriklerini sistemden takip edebilirler.

Kumaş planlama: Stoka üretim yapan ve üretim planlarına göre iş emri oluşturan firmalarda kumaş durumuna göre iş emri miktarlarını tek bir ekrandan güncelleyebilir, kumaş sarflarını ve yardımcı malzeme sarflarını kontrol ederek, iş emri önceliklerini planlayabilirsiniz.

Üretim talimatları ve iplik ihtiyaç tespiti: Ürünlerinize ait detaylı dikim talimatları ve şablonları oluşturabilirsiniz, dikim türleri ve iplik ihtiyaçlarınızı hazırlayıp teknik föylerinizi oluşturabilirsiniz. Teknik föylerinizin sistemde hazırlanması ile imalatta yaşanacak hataların önüne geçebilirsiniz.

Mobil Barkodlu Hammadde Parti Takibi: Parti bazında takip ettiğiniz hammaddeler için mobil uygulamalar ile barkodlu olarak parti takibini yapabilirsiniz.

Detaylı yetkilendirme işlemleri: Siparişten üretim hareketlerine birçok yeni yetki seçenekleri eklenen bu versiyonda kullanıcılarınızın daha kontrollü çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Nebim Üretim 5.0.1 Versiyon Yenilikleri Hakkında Detaylı Bilgi

Versiyon ile gelen yenilikler hakkında detaylı bilgi; Nebim’in Web sitesinde “Nebim Üretim 5.0.1 Versiyon Yenilikleri” sayfasında yayınlanmıştır. Ayrıca Nebim Üretim kullanıcıları; Nebim’in kullanıcılarına NebimExtra versiyon güncelleme ve destek anlaşması kapsamında sunduğu eğitim portali olan Nebim Akademi’ye yüklenecek olan versiyon yenilikleri eğitimlerini ve videolarını da izleyebileceklerdir.

Nebim Üretim 5.0.1 Versiyonunu Yüklemek ve Daha Fazla Bilgi İçin

NebimExtra versiyon güncelleme ve destek anlaşması olan firmalar ve uyarlama projeleri devam etmekte olan firmalar, Nebim V3’ün yeni versiyonunu yüklemek için destek sorumluları ile iletişime geçebilirler. NebimExtra anlaşması olmayan firmalar ise yeni versiyon ve NebimExtra versiyon güncelleme ve destek anlaşması hakkında daha fazla bilgi edinmek için müşteri temsilcileri ile görüşebilirler.

Etiketler: #

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email