BLOG DEMO TALEBİ

Nebim Üretim ile Tedarik ve Üretim Süreçlerinizi Uçtan Uca Yönetin

Nebim Üretim ile tedarik ve üretim süreçlerinizi uçtan uca yönetebilirsiniz. Ön maliyet ve Yükleme dağılımlı siparişlerden başlayarak yüklemeye kadar olan tüm süreçlerinizi etkin bir şekilde takip edebilir, gecikme ve aksaklıkların önüne geçebilirsiniz. Sipariş bazlı üretimlerinizi takip ederken müşteri veya ürün bazlı üretim ve süreç takiplerinizi yönetebilirsiniz. Fabrikanızdaki verimlilik çalışmalarını yönetirken, işçi, hammadde ve bant verimliliklerinizi ölçerek kontrol altına alabilirsiniz. Uçtan uca maliyetlendirme çözümlerini işletmenizde uygulayarak kâr zarar analizi yapabilirsiniz, doğru maliyetlendirme ile hem zarar eden girdileri kontrol altına alabilir hem de yanlış fiyat vermenin önüne geçebilirsiniz.

Doğru zamanda doğru maliyetle doğru ürünü üretmek için; Nebim Üretim’ in uçtan uca tanımlama, planlama ve yönetme fonksiyonlarını kullanarak kayıp kaçaklarını minimuma indirip işletme karlılığınızı arttırabilir ve müşterileriniz için vazgeçilmez bir tedarikçi olabilirsiniz.

Üretim Planlama
Üretim planınızı yaparak; hangi ürünlerin, ne zaman hangi atölyede yapılacağını planlayın ve gerçekleşenleri izleyin. Üretim planına bağlı fason atölye ve bant doluluklarınızı takip edin.

İhtiyaç Planlama
Ham maddelerinizin tüm satın alma ve ihtiyaç yönetimini tek bir yerden yapın. Atıl stok maliyetlerinden kurtulun.

Numune / Model Takibi
Ürünlerinizin koleksiyon planlarını yapın, modelhane ve tasarım ekibinizi yöneterek numune üretim süreçlerinizi daha verimli hale getirin.

İş Emri Süreç Takibi
İş emirleriniz için istediğiniz detayda süreçler oluşturup kullanıcıların yetkileri bazında süreçleri yönetmesini sağlayın. İş emri süreçlerindeki revize ve gecikmeleri etkin bir şekilde yönetin.

Mamul / Ham Madde Kalite Kontrol
Fasonda üretilen ürünlerinizin veya satın alınan hammaddelerinizin kalite kontrol süreçlerini kontrol altına alıp kaliteden dolayı yaşanabilecek sorunları ortadan kaldırın.

Gelen hammaddelerinizin kalite kontrolünü yaparak uygunluk kontrollerini gerçekleştirin, kumaş kontrolde top sarma makinelerle entegre kalite kontrol uygulaması ile top hata harita ve puanlarınızı hesaplayarak kalite standartlarında kontroller yapın.

Üretim İhtiyaçlarına Göre Hammadde Yönetimi
Üretim planlarına göre hammadde ve üretim malzeme ihtiyaçlarını yönetebilir, yoldaki mallar ve depodaki serbest stokları dikkate alacak şekilde hammadde taleplerinizi oluşturabilirsiniz.

Operasyonel Verimlilik
Fabrikanızdaki verimlik takibini kişi veya operasyon bazında yapıp kalite kontrolü ve izlenebilirliği sağlayın. Bant verimliliklerini anlık olarak takip ederek üretim bantlarındaki duruşları kontrol altına alın.

Barkodlu Üretim Takip
İç ve dış istasyonlardaki üretimlerinizi anlık olarak takip edebilir ve barkodlu takip ile kayıp kaçaklarınızın önüne geçebilirsiniz.

Barkodlu Koli Takibi ve Yükleme Takibi
İhracat siparişlerinizde müşterinin farklı yüklemelerini tek siparişte takip edebilir, kolilerinizi barkodlu olarak hazırlayabilir, birinci ve ikinci kalite yüklemelerinizi takip edebilirsiniz.

Maliyet Yönetimi
Ön maliyet ve gerçekleşen maliyet karşılaştırmalarını yaparak; ürün bazında, müşteri veya marka bazında kârlılıklarınızı izleyebilir, maliyetlerinizi kontrol altına alabilirsiniz. Gerçekleşen maliyetler üzerinden maliyet muhasebesi sonuçlarınızı muhasebeleştirebilirsiniz.

Etiketler: #

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email