BLOG DEMO TALEBİ

Nebim, Nebim Planet 2018 Etkinliğinde Perakendenin Liderleri ile Buluştu

Perakendeci, toptancı ve üretici firmalara yönelik ERP çözümleriyle sektörün lider yerli yazılım şirketi konumunda olan Nebim; yaklaşık 450 kişinin katıldığı Nebim Planet 2018 etkinliğini 8 Kasım 2018’de CVK Park Bosphorus İstanbul’da gerçekleştirdi. Nebim, etkinlikte Nebim V3 ürün ailesine katılan yeni çözümleri tanıttı. Etkinlikte, Damat, Faik Sönmez, İpekyol, Koton ve Olgarlar firmalarının yöneticileri de Nebim V3 tecrübelerini katılımcılar ile paylaştı.

Nebim Planet 2018 özet videosunu izlemek için tıklayınız>

Etkinliğin açılış konuşmasını gerçekleştiren Nebim Genel Koordinatörü Sedat Taşçı; kısa bir değerlendirme yaparak kurumsal ve KOBİ segmentlerinde Nebim V3 kullanan firma sayısının 3.678’e ulaştığını, yurt içi ve yurtdışı dağıtım kanalını genişleterek Rusya, Romanya, Makedonya, Kuzey Irak çözüm ortaklarıyla birlikte Türkiye ve dünya çapında yaklaşık 80 çözüm ortağına ve 600+ insan kaynağına ulaştıklarını belirtti.  Nebim V3 ekosisteminde iş birliği içinde oldukları teknoloji çözüm ortaklıklarından bahseden Taşçı, Nebim V3 verimlilik ölçümü çalışmaları ile firmaların verimliliklerini artırmaya devam ettiklerini, eğitime verdikleri önemle birlikte Nebim Akademi eğitim portali aracılığı ile ve birçok akademik kurumla iş birliği yaparak sektörün eğitimli personel ihtiyacını desteklediklerini belirtti.

Videosunu izlemek için tıklayınız>

Nebim V3 Gelişmeye Devam Ediyor

Taşçı’nın ardından söz alan Nebim Yönetim Kurulu Üyesi Murat Demiroğlu, Nebim V3’ün son yıllarda kat ettiği yoldan bahsederek bu süre içerisinde Nebim V3’e eklenen yeni çözümleri ve fonksiyonları özetleyerek Nebim İş Analistleri Özge Üney ve Özgür Dener’i detayları paylaşmak üzere sahneye davet etti. Üney ve Dener, Nebim V3’ün Kasım 2018 versiyonuyla birlikte gelen; İstanbul Havalimanı Gümrüksüz Satış Mağazası, Satın Alma Talep Yönetimi, Depo Raf Envanter Yönetimi, e-İrsaliye Entegrasyonu, Perakende Satışta Teslimat Seçenekleri konuları başta olmak üzere, Nebim’in kullanıcılarına yeni sunmaya başladığı çözümlerin detaylarını katılımcılar ile paylaştı. Üney ve Dener’in ardından Nebim İş Geliştirme ve Üretim Proje Müdürü Yılmaz Akgül, Üretim Web Mamul Kalite Kontrol ve Üretim Planlama Yönetimi yeniliklerinden bahsetti.

Videolarını izlemek için tıklayınız>

Nebim V3 Guided Sales Uygulamasına Reyonda Kredi Kartı ile Ödeme Fonksiyonu  

Nebim V3 Guided Sales uygulaması ile bugün yapılabilen işlemleri ve sağlanan faydaları özetleyen Murat Demiroğlu, Nebim V3’ün Kasım 2018 versiyonu ile birlikte Guided Sales’e eklenen, sepete atılan ürünlerin kasaya gitmeksizin reyonda kredi kartı ile ödemesinin alınarak satışa dönüştürülebilmesi özelliğini canlı bir demo ile gösterdi.

Başarılı bir proje ile Nebim V3 Guided Sales uygulamasını mağazalarında hayata geçiren Faik Sönmez Bilgi Teknolojileri Direktörü Berkan Çiçek ise Guided Sales uygulaması ile mağazalarında sağladıkları faydaları katılımcılar ile paylaştı.

Videolarını izlemek için tıklayınız>

Türkiye Perakendesinin Yurtdışına Açılımı ve Nebim’in Aldığı Rol

Nebim’in yurtdışı operasyonlarından bahseden Nebim Yurtdışı Çözüm Ortakları Yöneticisi Tançel Coşanay, 7 ülkede 6 çözüm ortağı ile özellikle yakın coğrafyadaki Nebim V3 kullanıcılarına destek vermeye başladıklarını söyledi. Yurtdışı çözüm ortaklığı ağını genişletmeye devam edecekleri belirten Coşanay, 30 ülkede, 45 marka ve 500 üzerinde mağazaya, yerel çözümlerle entegre olarak destek verdiklerini söyledi.

Videosunu izlemek için tıklayınız>

Orka Holding CFO’su Burhan Çamlıca “Tüm yurtdışı mağaza operasyonlarımızı Nebim V3 ile gerçekleştiriyoruz.”

Orka Holding CFO’su Burhan Çamlıca, Orka Holding’in son yıllarda hızla büyüyerek Türkiye genelinde 200’ü aşkın noktada, dünyada 35 ülkede Türk ve yabancı erkeklerin giyim alışkanlıklarını değiştirmeye, en özel anlarına şahitlik etmeye devam ettiğini dile getirdi. Çamlıca, yurtiçindeki tüm mağazalarında ve yurtdışı franchise’larında Nebim V3 ile operasyonlarını yönettikleri ve toplamda 400’ün üzerinde kullanıcın Nebim V3’ü, yerel dilde ve para birimleriyle local gereksinimlere uygun bir şekilde kullandıklarını söyledi.

 Videosunu izlemek için tıklayınız>

Nebim V3 İş Zekâsı ile Rakamlara Dayalı Şirket Yönetimi

Nebim CPM Ürün Yöneticisi Meral Güngör sunumunda perakendeye özgü “hazır”mağaza, ürün, satın alım, üretim, finans, İK ve CRM dashboard ve raporlarını içeren Nebim V3 İş Zekâsı hakkında katılımcılara bilgi verdi. Masaüstünden ve Power BI app’i aracılığıyla mobil cihazlar üzerinden erişimin sağlanabildiği ve firmaların kendi dashboard ve raporlarını geliştirebileceklerini söyleyen Güngör, özellikle yeni eklenen satın alma ve finans analizlerini canlı bir demo ile katılımcılara gösterdi.

Videosunu izlemek için tıklayınız>

Olgarlar Bilgi Teknolojileri Müdürü Çağlar Yılmaz “Nebim V3 İş Zekası uygulamaları ile Yönetim Kurulu, CFO, Perakende, Toptan ve Finans departmanlarımız analizlerini daha efektif bir şekilde gerçekleştiriyor.”

Olgarlar Bilgi Teknolojileri Müdürü Çağlar Yılmaz, Nebim V3 İş Zekâsı uygulamasını tercih etme sebeplerine değinerek, Nebim ile yaptıkları çalışma sonucunda projeyi 200 hazır rapor ile tamamladıklarını ve ihtiyaçları doğrultusunda kendi raporlarını geliştirmeye devam ettiklerini belirtti. Şu an yönetim kurulu ve CFO başta olmak üzere, perakende, toptan ve finans departmanlarında Nebim V3 İş Zekâsı raporlarını ve analizlerini kullandıklarını söyledi.

Videosunu izlemek için tıklayınız>

Nebim V3 CRM ile Müşteri Sadakat Yönetimi

Ayaydın Miroglio Group (İpekyol, Twist, Machka) Müşteri İlişkileri Yönetimi ve Stratejisi Direktörü F. Şehnaz Tugasaygı “Nebim V3 CRM ile Müşteri Sadakat Yönetimini efektif bir şekilde gerçekleştirebiliyoruz.”

Ayaydın Miroglio Group (İpekyol, Twist, Machka) Müşteri İlişkileri Yönetimi ve Stratejisi Direktörü F. Şehnaz Tugasaygı etkinlikte Ayaydın Miroglio Group olarak mevcut ve yeni müşterileri ile daha etkin, güçlü, verimli ve karlı bir ilişki kurabilmek için ürün odaklı yaklaşımdan müşteri odaklı yaklaşım stratejisi ve aktivasyonuna geçişin önemden bahsetti. Tugasaygı; İpekyol, Twist ve Machka markaları için Nebim V3 ile gerçekleştirdikleri müşteri bilgileri toplama, sadakat programları ve indirim kampanyaları konularında katılımcılara bilgiler aktardı.

Videosunu izlemek için tıklayınız>

Koton Business Aplication Manager Fazlı Burak Çopur ve IT yöneticisi Ayşe Çöloğlu “Nebim V3’ün 1.inci yılında iş süreçlerimizdeki verimliliği artırıyoruz”

Koton Business Aplication Manager Fazı Burak Çopur ve IT Yöneticisi Ayşe Çöloğlu 3 Kasım 2018’de fiili kullanıma geçişlerinin birinci yılını geride bıraktıkları Nebim V3 ERP projesi hakkında bilgiler paylaştı. Burak Çopur, proje geçiş sürecinde Koton gibi büyük bir yapının ihtiyaçlarına göre Nebim V3 ile yaptıkları entegrasyon çalışmalarından bahsederken Ayşe Çöloglu da Nebim ile Koton için tasarladıkları sürdürülebilir ve yönetilebilir olması için gerekli kontrol edilebilir, ölçülebilir ve izlenebilir çalışma modelinin detaylarından bahsetti.

Videolarını izlemek için tıklayınız>

Etiketler: #

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email