BLOG DEMO TALEBİ

Nebim, IT Retail Perakende Teknoloji Zirvesi 2019’un Ana Sponsoru Oldu

Perakende sektörünün önde gelen firmalarının bilgi sistemleri yöneticilerinin bir araya geldiği IT Retail Perakende Teknoloji Zirvesi 2019, 18-20 Ekim tarihlerinde 200’e yakın katılımcıyla Bodrum Hilton’da gerçekleşti. Nebim’in ana sponsorluğunda gerçekleşen zirvede BulutTahsilat, QNB eFinans, SabancıDx Turatel, Verifone Gold sponsorlar olarak yerini alırken, Doğan e-Dönüşüm ve Hugin de Silver sponsor olarak yer aldı.

Açılış konuşmasını IT Retail Yönetim Kurulu Başkanı Çağlar Yılmaz’ın yaptığı etkinlikte Nebim ekipleri de sunumlar gerçekleştirdi. Nebim sunum oturumunun açılış konuşmasını Nebim Genel Koordinatörü Sedat Taşçı gerçekleştirdi. Taşçı’nın ardından Nebim V3 Ürün Yöneticisi Meral Güngör Nebim V3’ün öne çıkan uygulamalarından bahsetti. Nebim sunum oturumunda son olarak İş Analistleri Özge Üney ve Özgür Dener Nebim V3 Ekim 2019 versiyonu ile yayınlanacak yeni uygulamalar ve geliştirmeler hakkında bilgi aldı.

Gold ve Silver sponsorların sunumlarıyla devam eden zirvede, katılımcılar ayrıca sponsor firmaların standlarını ziyaret ederek uzmanlarla birebir görüşme şansı elde etti.

Etiketler: #

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email