BLOG DEMO TALEBİ

Nebim Haber’in 18. sayısı yayınlandı

Değerli Nebim Haber Okuyucuları,

Nebim Haber’in 18. sayısında sizler için yine zengin bir içerik oluşturmaya çalıştık. Keyifle okuyacağınızı umduğumuz bu sayımızda özellikle Nebim olarak sunduğumuz çözüm ve hizmetlerimizden, ürünlerimizle ilgili gelişmelerden ve yeniliklerden bahsettik.

Bu sayımızın Nebim’den Haberler bölümünde, pazarlama iletişim planımız kapsamında gerek Nebim merkez olarak, gerekse çözüm ortaklarımız ile yer aldığımız ve Nebim V3’e dair yenilikleri son kullanıcılarımız ile paylaştığımız etkinlikler, fuarlar ve seminerler hakkındaki detayları bulabilirsiniz.

Yurt içi ve yurt dışında büyüyoruz. Türkiye geneline ve yurt dışına yayılan dağıtım kanalımız sayesinde, birçok bölgede ve ülkede hizmet vermeye devam ediyoruz. Her yıl tüm Çözüm Ortaklarımız ile Antalya’da Nebim Çözüm Ortakları Zirvesi’nde bir araya geliyor, yazılım ve perakende sektörlerini etkileyen teknolojik trendlere, mevzuattaki yeniliklere ve Nebim V3 yol haritası kapsamında geliştirilmekte olan yeniliklere değiniyor, görüş alışverişinde bulunuyoruz. Bu yılki zirvemize dair tüm ayrıntılara haberimizde yer verdik.

Nebim olarak en büyük etkinliklerimizden biri olan Nebim Planet’te son kullanıcılarımız ile buluşarak başarılı bir organizasyon gerçekleştirdik. Yüksek katılımın gerçekleştiği bu etkinlikte, Nebim V3 ürün ailesine katılan yeni ürünlerimizi tanıttık. Nebim Planet etkinliğimize dair detayları Nebim Planet 2017 haberimizde bulabilir, Nebim ürün ailesine katılan yeni ürünlerimizi keşfedebilirsiniz.

Bu yıl gerçekleştirmeye başladığımız ve Nebim olarak çözüm ortaklarımızla birlikte Türkiye’yi adım adım gezerek düzenlediğimiz KOBİ seminerlerimiz hakkındaki haberimizi de bu sayımızda sizlerle paylaşıyoruz. Ayrıca son dönemde hayata geçirdiğimiz yeni projelerimizin de ilginizi çekeceğini umuyoruz.

Bu sayımızın son bölümü olan çözümlerimiz bölümünde ise Nebim V3’ün yeni ürün ve fonksiyonları ile ilgili detaylara yer verdiğimiz haberlerimizi bulabilirsiniz.

Keyifle okumanız ve bir sonraki Nebim Haber’de yeniden beraber olmak dileğiyle…

Nebim Haber Dergisi 18. sayısını PDF olarak indirmek için tıklayın>

Etiketler: #

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email