BLOG DEMO TALEBİ

Nebim Gold Çözüm Ortağı Verimsoft, Silmo İstanbul Optik Fuarına Katıldı

Yerli ve yabancı 600’ün üzerindeki gözlük markalarının koleksiyonları, gözlük kılıfları, optik camlar, kontakt lensler, kontakt lens aksesuarları ve bakım ekipmanları, güneş gözlüğü camları, optimetrik, oftalmolojik cihazlar ve aksesuarları, oftalmolojik ölçüm tanı ve tedavi cihazları, optik atölye ve laboratuvar için aletler, gözlük parçaları, optik endüstri makinaları ve sektöre ait tüm yeni teknolojik gelişmelerin ziyaretçilere sunulacağı Uluslararası Silmoİstanbul Optik Fuarı, 2017 yılında 30 Kasım-03 Aralık (Perşembe-Pazar) tarihleri arasında İFM İstanbul Fuar Merkezi 9-10.salonlarda gerçekleşti.

Silmoİstanbul 2017 Optik Fuarı’nın yurtdışı katılımcısı ve yabancı ziyaretçi sayısının, önceki yıllarda gerçekleştirilen fuarlara oranla, tüm dünyada sayıları 65’i bulan ve Silmo Paris’e bağlı olan tanıtım ofisleri Promosalons’ların da itici gücü ile bu yıl oldukça yüksek oranlarda gerçekleşti.

Nebim Gold Çözüm Ortağı Verimsoft’ da Silmo İstanbul Optik fuarında yerini aldı. Ziyaretçiler, Nebim’ in standını ziyaret ederek Nebim’ in sektörel çözümlerini yakından inceleme fırsatı buldu.

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email