BLOG DEMO TALEBİ

Nebim Gold Çözüm Ortağı Giltaş, İzmir Fashion Prime Fuarında Yerini Aldı

İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde İZFAŞ tarafından dördüncüsü organize edilen FASHION PRIME Tekstil, Hazır Giyim Tedarikçileri ve Teknolojileri Fuarı; 15 – 17 Eylül 2021 tarihleri arasında Türkiye’nin en büyük ve en modern fuar merkezi fuarizmir’de gerçekleşiyor.

Moda ve hazır giyim sektörünün ihtiyaç duyduğu ürünleri üreten ve bu ürünlerin ticaretini yapan tedarikçileri bir araya getirmek ve ticari bağlantılar kurulmasına aracılık etmek amacı ile yola çıkan FASHION PRIME, fuar süresince yapılacak ikili iş görüşmelerle birlikte sektörün ihracatına büyük katkı sağlamayı hedefliyor. Kumaş çeşitleri ve aksesuarlar başta olmak üzere hazır giyim sektörünün tüm bileşenlerinin ve sektörel trendlerin profesyonel ziyaretçiye sunulacağı FASHION PRIME’da, tasarımcılar katılımcılarla bir araya gelme fırsatı yakalayacak.

Nebim Gold Çözüm Ortağı GİLTAŞ da Fashion Prime fuarında yerini aldı. Ziyaretçiler, Nebim’ in standını ziyaret ederek Nebim’ in sektörel çözümlerini yakından inceleme fırsatı bulacaklar.

Salon: Hol / Hall B

Stand: D-157

Etiketler: #

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email