BLOG DEMO TALEBİ

Nebim Çözüm Ortakları Zirvesinde Ödüller Sahiplerini Buldu

Nebim, her yıl geleneksel olarak düzenlediği Çözüm Ortakları Zirvesi’ni bu yıl 15-16 Şubat tarihlerinde online olarak gerçekleştirdi.

Nebim’in yurt içi ve yurt dışı çözüm ortaklarının katılımıyla gerçekleşen, 2021 yılı değerlendirmelerinin ve 2022 hedeflerinin paylaşıldığı sunumlar ile başlayan zirvede, yazılım ve perakende sektörlerini etkileyen trendler, yenilikçi çözümler ve çözüm ortakları başarı hikayeleri paylaşıldı. Zirve, 2021 yılı performans ve ciro ödüllerinin sahiplerini bulduğu ödül töreni ile sona erdi.

Nebim V3’ün yenilikçi çözümleri tanıtıldı

Zirvenin çözümler bölümünde son dönemde pandeminin değiştirdiği şartlar ve perakendedeki teknolojik trendler doğrultusunda Nebim’in geliştirdiği yenilikçi çözümler tanıtıldı.

Çözümler bölümünde, omnichannel kapsamında firmaların almış oldukları tüm siparişleri en uygun mağazadan ya da depodan karşılayarak optimum ürün yönetimi sağlamalarını ve teslimatlarını daha hızlı gerçekleştirebilmelerini sağlayan Nebim V3 Perakende Sipariş Karşılama Yönetimi, firmaların tüm satın alma talep işlemlerini Nebim V3 içerisinden tanımlanan roller ve limitler doğrultusunda kontrollü bir şekilde yönetmelerini sağlayan Nebim V3 Satın Alma Talep Yönetimi, tüm banka hesap hareketlerinin tek ekranda görüntülenerek yönetilmesini sağlayan Nebim V3 BulutTahsilat Online Banka Entegrasyonu, taksitli satış yapan firmaların taksitli satış ve sonradan teslim satışlarını, kefil, limit, ödeme, istihbarat, teslimatçı gibi tüm süreçlerle verimli bir şekilde yönetebilmelerini sağlayan Nebim V3 Taksitli Perakende Satış, perakendeye özgü hazır Dashboard ve raporların sunulduğu, mağaza, ürün, satın alım, üretim, finans, CRM, İK gibi analizlerin esnek filtreleme ve saniyeler süren yüksek sorgulama hızı ile gerçekleştirilebildiği Nebim V3 İş Zekası, firmaların gelir / gider bütçesini maliyet merkezi ve hesap planı bazında yaparak hızlı bir şekilde gerçekleşen verilerle kontrol edebilmesini ve bütçe sapmalarını dönem kapanmadan tespit edebilecekleri Nebim V3 Gelir/Gider Bütçesi Yönetimi ve üretici firmaların tedarik ve üretim süreçlerinin uçtan uca yönetebilecekleri Nebim Üretim uygulamaları ile ilgili güncellemeler paylaşıldı.

Ayrıca, Nebim’in son dönemde geliştirdiği ve firmaların mağazalarındaki reyonda çalışan satış danışmanlarının ve mağaza içerisindeki operasyonları yürüten mağaza çalışanlarının tüm işlemlerini tek bir uygulama ile gerçekleştirebilmelerini sağlayan Nebim V3 Mobil Mağaza uygulaması tanıtıldı.  

Çözümler bölümünün sonunda, markaların yurtdışı operasyonlarını farklı ülkelerdeki yerel mali satış sistemleri ve yerel muhasebe çözümleri ile entegre ederek, yerel para birimi ve yerel dil desteği ile yönetebilmelerini sağlayan Nebim V3 Çok Uluslu Operasyon Desteği çözümleri ve markaların yurt dışı açılımını destekleme kapsamında Nebim’in yurt dışı organizasyonunun detayları paylaşıldı.

Nebim Çözüm Ortakları proje başarı hikayelerini paylaştı

Zirvenin başarı hikayeleri bölümünde Nebim çözüm ortakları 2021 yılı içerisinde farklı sektörlerden önemli markalarla hayata geçirdikleri başarılı projelerin detaylarını katılımcılar ile paylaştı.  

Ödüller sahiplerini buldu

Tüm gün boyunca online olarak gerçekleşen zirve, performans ve en yüksek ciro olmak üzere iki farklı kategoride 24 çözüm ortağına ödüllerin verildiği ödül töreniyle sona erdi.

Etiketler: #

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email