BLOG DEMO TALEBİ

Nebim Çözüm Ortakları Zirvesi 2018 Antalya’da Gerçekleşti

Nebim, her yıl geleneksel olarak düzenlediği Çözüm Ortakları Zirvesi’ni bu yıl 22 – 25 Şubat tarihleri arasında yaklaşık 250 kişi katılımla Antalya’da Calista Luxury Resort Belek’te gerçekleştirdi.

Nebim’in 2017 değerlendirmelerinin ve 2018 hedeflerinin paylaşıldığı sunumlar ile başlayan zirvede, yazılım ve perakende sektörlerini etkileyen teknolojik trendlere, mevzuattaki yeniliklere ve Nebim V3 yol haritası kapsamında geliştirilmekte olan yeniliklere değinildi. Zirvede Nebim ailesine katılan yeni çözüm ortakları tanıtılırken, Nebim destek organizasyonu yapılanmasındaki yenilikler de katılımcılar ile paylaşıldı. Çözüm ortaklarının sektöre yönelik tecrübelerinin paylaşıldığı panellerin ve üç ayrı oturumda 12 farklı konu başlığında paralel ürün tanıtım oturumlarının yer aldığı zirve, ödül töreniyle sona erdi.

Nebim Çözüm Ortakları Zirvesi 2018 Özet Videosunu izlemek için tıklayınız>

Nebim V3’e Geçişler Hızla Devam Ediyor

Zirvenin açılış konuşması Nebim Genel Koordinatörü Sedat Taşçı tarafından gerçekleştirildi. Taşçı; Ankara, İzmir, Gaziantep, Antalya ve İstanbul bölgelerinde Nebim Ailesine katılan yeni çözüm ortaklarıyla genişleyen Nebim çözüm ortağı ağı ve Nebim’in 2017 yılı sonu itibarıyla farklı segmentlerde toplamda 3.000’den fazla Nebim V3 müşterisine ulaştığından bahsetti. 2018 planları ile ilgili olarak Taşçı; 2018 yılına özgü hedefleri ve eylem planlarını Nebim çözüm ortaklarına aktardı.

2018 Nebim Pazarlama Hedefleri

Nebim Pazarlama Müdürü Abdullah Bekmezci, Nebim pazarlama iletişim planlarını çözüm ortaklarına aktardı. 2018 pazarlama hedefleri ile sunumuna başlayan Bekmezci; 2018 yılında gerçekleştirilecek etkinlik ve seminerler, dahil olunacak fuarlar ve organizasyonlar hakkında bilgi verirken, Mart, Nisan ve Mayıs aylarında Anadolu’da 20’den fazla ilde gerçekleştirilmesi planlanan kobi seminerlerinin lokasyon ve içerik bilgilerini katılımcılar ile paylaştı. Bekmezci konuşmasını, dijital pazarlama projesi kapsamında 2017 yılı başında hayata geçirilen Sosyal Medya projesinin etkilerinden ve 2018 yılında planlanan reklam stratejisi hakkında bilgi vererek tamamladı.

Nebim V3 Yol Haritası

Zirve, Nebim iş analistlerinin sunumu ile devam etti. Nebim iş analistleri, Özge Üney ve Özgür Dener, Nebim V3’ün 2018 yol haritasında yer alan ve Nisan ve Kasım versiyonları ile yayınlanması planlanan yeni uygulamalarla ilgili detayları Nebim çözüm ortakları ile paylaştılar.

Özge Üney ve Özgür Dener’in değindikleri Nebim V3 yenilikleri arasında; e-İrsaliye uygulamaları, fatura sonrası sevkiyat süreçlerinin desteklenmesi, perakende satışların sevkiyat analizi ve sevkiyat planlama süreçleri, taksitli perakende satışta evrak takibi, taksitli satış istihbarat anketi yenilikleri ve optik sektörüne yönelik geliştirmeler yer aldı.

Nebim Dağıtım Kanalı Destek Organizasyonu ve Destek Süreçleri

Nebim Destek Müdürü İlhan Yalçın ve Nebim Çözüm Ortakları Proje Destek Müdürü Doğu Saraçoğlu, Çözüm Ortaklarına verilen destek süreçlerinin içeriği, destek ekibinin organizasyonunu ve gelişen destek anlayışını anlatarak sunumuna başladı. Yalçın ve Saraçoğlu, müşteri memnuniyeti için öngörülen prensipler, case yönetim süreçleri, destek sürecinde dikkat edilmesi gereken noktalar ve Nebim destek ekibini ve görevlerini tanıttı. Yalçın ve Saraçoğlu, 2018 yılı içinde Nebim destek operasyonunun gelişmeye devam edeceğini ve yüksek çözüm ortağı ve yüksek müşteri memnuniyeti sağlamayı hedeflediklerini söyledi.

Yeni Uygulama Talepleri ve Değerlendirme Süreçleri

İş Geliştirme ve Üretim Proje Müdürü Yılmaz Akgül ve İş Geliştirme Yöneticisi Cem Yalçın yeni uygulama talep ve değerlendirme süreçleri hakkında katılımcılara bilgi verdi. Akgül, özellikler 2018 yılında satış fırsatı yaratacak önemli uygulamaları katılımcılarla paylaştı.

Eğitim ve Verimlilik Çalışmaları Verim Artırmaya Devam Ediyor

Nebim Verimlilik Müdürü Onur Kolsuz ve Eğitim Müdürü Serdar Şeremet; NebimExtra uygulaması üzerinden gerçekleştirilen Nebim Verimlilik Ölçümü anketlerinin önemine, getirilerine, yenilenen anket içeriğine ve ölçüm sonrası raporlama sürecine dair detayları katılımcılarla paylaştılar.

Bugüne kadar yapılan verimlilik çalışmaları kapsamında firmalarda sağlanan verim artışına ilişkin önemli konuların “verimlilik artışında önerilen konular” başlığı altında videolar haline getirildiğini ve Nebim Akademi eğitim portalinde yayınlandığını belirten Kolsuz, verimliği artırmak için önemli olduğunu düşündükleri bu önemli videoları izleyerek videoda bahsedilen konularla ilgili firmalarda hızlı bir şekilde verim artışı sağlanabileceğini söyledi.

Onur Kolsuz ‘un ardından söz alan Eğitim Müdürü Serdar Şeremet, Nebim’in eğitim portali olan Nebim Akademi’de geldikleri son durumdan ve düzenlenen eğitimlerden bahsetti.

Çözüm Ortakları Deneyimlerini Paylaştı

Nebim Genel Koordinatörü Sedat Taşçı’nın moderatörlüğünde gerçekleşen panellerde söz alan Ali Koç (Beyazpınar), Ali Öztürk (Turkuaz) Gül Yalçın Çevik (NBM), Kadir Güleryüz (Birikim), Murat Çaydan (Mayatek), Reslen Eroğlu (Detay), Serhat Duras (Verimsoft) ve Uğur Gündüz (UTS) bölgelerindeki gelişmeleri, pazar durumunu ve proje deneyimlerini katılımcılar ile paylaştı.

Paralel Oturumlar ile Nebim V3 Ürün Tanıtımları Gerçekleşti

Zirvede, ana oturumların ardından üç ayrı salonda paralel oturumlar gerçekleştirildi. Nebim V3 Üretim, Guided Sales ve Ürün Öneri Motoru, Veri Ambarı ve İş Zekâsı, Bütçe yönetimi, Optik Çözümleri, Taksitli Satış Çözümleri, Kobilerde hızlı kurulum, Nebim Akademi ve Verimlilik Uygulamaları, Self Servis IK, e-Mutabakat, MT940 Entegrasyonu, Veri Al/Gönder ve Offline POS konularında gerçekleştirilen paralel oturumlarda katılımcılar Nebim V3 Uzmanlarından ürünler hakkında detaylı bilgi alabilirdi.

Ödüller Sahiplerini Buldu

Nebim Çözüm Ortakları Zirvesi 2018 bu yıl her yıl olduğu gibi ödül töreni ile sonlandı. 2017 yılı değerlendirilerek planlanan ve dört kategoride ödüllerin verildiği törende, Nebim Çözüm Ortakları plaketlerini Nebim icra kurulu üyelerinden ve çözüm ortakları yöneticilerinden aldılar.

Ödül Kategorileri:

 • Türkiye En Yüksek Ciro
  NBM
 • Türkiye En Yüksek İkinci Ciro
  TURKUAZ
 •   Türkiye En Yüksek Üçüncü Ciro
  VERİMSOFT
 • En İyi Performans Ödülü

AARTI YAZILIM

BEYAZPINAR

BİRİMSOFT

DETAY BİLGİSAYAR

HSN BİLİŞİM

LİMON TEKNOLOJİ

MAYATEK BİLİŞİM

MT SOFT

ÖZ ARGE

TECHİZ YAZILIM

UTS BILGISAYAR

 • En İyi NebimExtra Performans Ödülü

GİLTAŞ

MT SOFT

NBM

 • En İyi Satış Performansı (Başlangıç Sürüm) Ödülü

2K YAZILIM

Nebim Çözüm Ortakları Zirvesi 2018 Özet Videosunu izlemek için tıklayınız>

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email