BLOG DEMO TALEBİ

Nebim, Çözüm Ortakları Zirvesi 2017’yi Antalya’da Gerçekleştirdi

Nebim, çözüm ortaklarıyla bir araya geldiği Nebim Çözüm Ortakları Zirvesinde, yazılım ve perakende trendlerini masaya yatırdı.

Nebim, her yıl geleneksel olarak düzenlediği Çözüm Ortakları Zirvesi’ni bu yıl 9 – 12 Şubat tarihleri arasında yaklaşık 250 kişi katılımla Antalya Ela Quality Belek’te gerçekleştirdi.

Nebim’in 2016 değerlendirmelerinin ve 2017 hedeflerinin paylaşıldığı sunumlar ile başlayan zirvede, yazılım ve perakende sektörlerini etkileyen teknolojik trendlere ve Nebim’in önümüzdeki dönem piyasaya sürmeyi planladığı yeni uygulamaların anlatıldığı Nebim V3 yol haritasına değinildi. Özellikle kobiler için de pratik kurulum senaryolarının yer aldığı ve Nebim çözüm ortaklarının başarılı saha tecrübelerinin paylaşıldığı zirve, ödül töreniyle sona erdi.

Nebim Çözüm Ortakları Zirvesi 2017 Özet Videosunu izlemek için tıklayınız.

Nebim V3’e Geçişler Hızlanıyor

Zirvenin açılış konuşması Nebim Genel Koordinatörü Sedat Taşçı tarafından gerçekleştirildi. Taşçı; genişleyen Nebim çözüm ortağı ağı ve sertifikalı danışman insan kaynağı sayesinde ekosistemin daha da güçlendiğinden ve Nebim’in 2016 yılı sonu itibarıyla farklı segmentlerde toplamda 2.200’den fazla Nebim V3 müşterisine ulaştığından bahsetti. 2017 planları ile ilgili olarak Taşçı; 2018 başında desteğinin sonlandırılacağı duyurulan Nebim’in eski yazılımı olan Nebim Winner’dan Nebim V3’e geçiş ile ilgili teşvikleri paylaştı. Taşçı, 2017 yılında kobilere daha fazla odaklanmak üzere hazırlanan hedefleri ve eylem planlarını Nebim çözüm ortaklarına aktardı.

2017 Nebim Pazarlama Hedefleri

Nebim Pazarlama Müdürü Abdullah Bekmezci, Nebim pazarlama iletişim planlarını çözüm ortaklarına aktardı. 2017 pazarlama hedefleri ile sunumuna başlayan Bekmezci; 2017 yılında Anadolu’da birçok ilde gerçekleştirilmesi planlanan seminerlerin dahil olduğu pazarlama etkinlik planlarını açıklarken, dijital pazarlama projesi kapsamında yakında canlı kullanıma geçilecek olan yeni Nebim web sitesi ve sosyal medya stratejisini katılımcılarla paylaştı.

Nebim V3 Yol Haritası

Zirve, Nebim Yönetim Kurulu Üyesi Murat Demiroğlu’nun ve Nebim iş analistlerinin sunumu ile devam etti. Demiroğlu, perakende sektöründe değişen müşteri alışkanlıkları ve teknolojideki gelişmelerden dolayı perakendeci firmaların başarılı olabilmek için eskiden olduğu gibi doğru ürünü üretmesi, doğru fiyatta ve adette stokta bulundurması, kampanya yaparak müşteriyi alışverişe çekmesi gibi alışılagelmiş yöntemlerin ileride yeterli olmayacağını belirtti. Demiroğlu; bugüne kadar firmaların iş süreçlerini iyileştirmek ve gelişen trendlere uyum sağlayabilmeleri için Nebim V3’te yapılan geliştirmelerden örnekler verdi. Önümüzdeki dönemde müşterilerin alışveriş alışkanlıklarını pozitif anlamda etkileyecek ve müşteri sadakatini artıracak mağaza-içi mobil uygulamalar ile ilgili Nebim Ar-Ge geliştirmelerinden bahseden Nebim iş analistleri, Cem Üney, Özgür Dener, Özge Üney ve Tamar Karasoy, Nebim V3’ün yol haritası ile ilgili detayları Nebim çözüm ortakları ile paylaştılar.

Nebim Çözüm Ortakları Proje ve Destek Süreçleri

Nebim Çözüm Ortakları Operasyon Müdürü Murat Sözüdoğru, Çözüm Ortaklarına verilen destek süreçlerinin içeriği, destek ekibinin organizasyonunu ve gelişen destek anlayışını anlatarak sunumuna başladı. Case Günleri’nde Çözüm Ortaklarıyla iletişimin artırmasıyla beraber, müşterilerin en önemli sorunlarının çözümlere ulaştırıldığından ve yeni projelerde analiz süreçlerinin verimli geçmesi gibi faydalarının olduğundan bahsetti. Case toplantılarına katılarak bu süreçten fayda sağlayan çözüm ortaklarından Verimsoft Genel Müdürü Serhat Duras; Çözüm Ortaklarına verilen desteğin her geçen yıl arttığını, bu desteği sağlayan ekipten, kendilerinin ve müşterililerinin memnun olduğunu ve desteğin artarak devam etmesini beklediklerini belirtti. Turkuaz Genel Müdürü Ali Öztürk ise, toplantılarda aldıkları verim ile kendi personellerindeki gelişimi gözlemlediğini, müşterilerin çok önemli konularının çözüme ulaştığını belirterek, kendileriyle yakın iletişimde bulunan destek ekibine teşekkürlerini iletti.

Çözüm Ortakları Proje ve Destek Müdürü Hakan Erden, iletişimi kuvvetlendirmek üzere çözüm ortaklarından beklentilerini ve iletişim basamaklarının öneminden bahsetti.

Yazılım Destek Müdürü İlhan Yalçın kısaca gerek Nebim’in direkt müşterilerine gerekse çözüm ortakları ve çözüm ortakları müşterilerine verdikleri destekten bahsetti. Proje Grup Müdürü Volkan Yıldırım direkt satıştaki proje deneyimlerini ve yöntemlerini katılımcılar ile paylaştı. Son olarak Müşteri İlişkileri Müdürü Ahmet Çoşanay, Özel Proje Takip süreçlerini katılımcılar ile paylaştı.

Son olarak 2017 destek skoru hedeflerine değinen Sözüdoğru, 2017 yılı içinde Nebim destek operasyonunun gelişmeye devam edeceğini ve yüksek Çözüm Ortağı ve yüksek müşteri memnuniyeti sağlamayı hedeflediklerini söyledi.

Eğitim ve Verimlilik Çalışmaları Verim Artırmaya Devam Ediyor

Nebim Verimlilik Müdürü Onur Kolsuz ve Eğitim Müdürü Serdar Şeremet; NebimExtra uygulaması üzerinden gerçekleştirilen Nebim Verimlilik Ölçümü anketlerinin önemine, getirilerine, yenilenen anket içeriğine ve ölçüm sonrası raporlama sürecine dair detayları katılımcılarla paylaştılar.

Bu güne kadar yapılan verimlilik çalışmaları kapsamında firmalarda sağlanan verim artışına ilişkin önemli konuların “verimlilik artışında önerilen konular” başlığı altında videolar haline getirildiğini ve Nebim Akademi eğitim portalinde yayınlandığını belirten Kolsuz, verimliği artırmak için önemli olduğunu düşündükleri bu önemli videoları izleyerek videoda bahsedilen konularla ilgili firmalarda hızlı bir şekilde verim artışı sağlanabileceğini söyledi.

Onur Kolsuz sözlerine, Penti ve Seyran firmalarında gerçekleştirilen verimlilik çalışmalarıyla ilgili bilgileri paylaşarak devam etti.

Onur Kolsuz’un ardından söz alan Eğitim Müdürü Serdar Şeremet, Nebim’in eğitim portali olan Nebim Akademi’de geldikleri son durumdan bahsetti. Nebim sertifikasyon sistemine değinen Şeremet, Ekim 2016 yılında gerçekleştirilen Nebim V3 Uygulama Yetkinliği sınavında başarılı olan çözüm ortaklarına sertifika ve rozetlerini verdi.

Nebim V3 ‘ün Kullanıldığı Sektörler Artıyor

Kobi sektörüne odaklanan Nebim İş Geliştirme Yöneticisi Cem Yalçın, Nebim V3’ün hızlı kurulum sihirbazının ve Nebim V3’ün kolay kullanımına yönelik özelliklerinin anlatıldığı videoları sundu. Yalçın; Kobi sektöründeki Nebim V3 uyarlamalarının sürelerinin kısalmasına ve kullanıcı verimliliğinin artırılasına yönelik çalışmaların detaylarını paylaştı.

Ankara’nın ilk bebek mağazası olan Toker Bebe firmasında gerçekleştirilen proje ile ilgili detayları Ankara NBM ERP Proje Müdürü Çağlar Sarıyer katılımcılar ile paylaştı. Sarıyer, firmanın proje süreçleri hakkında bilgi vererek çok kısa sürede sorunsuz bir şekilde canlı kullanıma geçiş yapıldığını belirtti.

İş Geliştirme Yöneticisi Tolga Toy ise Nebim V3’ün Taksitli Perakende Satış ve Optik uygulamaları hakkında geliştirmelerden, yol haritasından ve yine Kobilere yönelik hazırlanan hızlı uyarlama ve eğitim paketlerinden bahsetti.

Nebim Çözüm Ortakları, Birikim Bilgisayar’dan Abdulkadir Güleryüz, Gaziantep bölgesinde önemli projeler gerçekleştiren Detay Yazılım’dan Reslen Eroğlu, Onat Bilgisayardan Murat Kartal ve Delta Yazılımdan Can Günbey ise saha tecrübeleri ve örnek projeleri hakkında bilgiler paylaştılar.

Nebim Üretim Müdürü ve İş Geliştirme Yöneticisi Yılmaz Akgül ise, Finans, Muhasebe ve Üretim ile ilgili gelinen son durumu özetleyerek kobilere yönelik hızlı ve pratik üretim uyarlama süreçlerinden bahsetti.

Ödüller Sahiplerini Buldu
Nebim Çözüm Ortakları Zirvesi 2017 bu yıl her yıl olduğu gibi ödül töreni ile sonlandı. 2016 yılı değerlendirilerek planlanan toplam altı kategoride ödüllerin verildiği törende, Nebim Çözüm Ortakları plaketlerini Nebim icra kurulu üyelerinden ve çözüm ortakları yöneticilerinde aldılar.

Ödül Kategorileri:

Türkiye En Yüksek Ciro
NBM

Türkiye En Yüksek İkinci Ciro
GİLTAŞ

Türkiye En Yüksek Üçüncü Ciro
VERİMSOFT

Kurumsal Müşteri Satış Ödülü
NBM
GİLTAŞ
MT SOFT
ASIR
TECHİZ
KOORDİNAT

En Aktif Nebim Akademi Kullanım Ödülü
GİLTAŞ

Müşterilerinde En Aktif Nebim Akademi Kullanımı Ödülü
VERİMSOFT

Verimlilik Ölçümü Ödülü
TURKUAZ

Case Başarı Performansı Ödülü
BAŞARI BİLGİSAYAR
BASEPRO
AB YAZILIM

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email