BLOG DEMO TALEBİ

Nebim, BMD – Hedef Dünya Etkinliğine Sponsor Oldu

 

Birleşmiş Markalar Derneği (BMD), 23 Mayıs Salı günü saat 09.00-12:00 saatleri arasında, Wyndham Grand İstanbul’da Yurt Dışı Açılım Toplantıları kapsamında “Hedef Dünya” etkinliğini gerçekleştirdi.

Yurtdışına açılım vizyonuyla, hedef ülkeler hakkında öngörülerin yeniden şekillendirildiği bu toplantıda Nebim de sponsor olarak yerini aldı.

ORKA Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu ve LC Waikiki Yönetim Kurulu Başkanı Vahap Küçük’ün konuşmacı olarak katıldığı “Patron Gözüyle; Fırsatlar Nerede” oturumunun açılış konuşmasını Nebim Yönetim Kurulu Üyesi Murat Demiroğlu gerçekleştirdi. Demiroğlu konuşmasında; Bugün yurtdışındaki mağazalarında Nebim’i kullanan 42 marka olduğunu bu markaların 44 ülkede, 14 dilde, 519 yurtdışı mağazasında satış ve stok operasyonlarını Nebim V3 ile yönettiklerini belirtti. Demiroğlu, Nebim’in yurt dışı açılımını genişletmek üzere çalışmalar yaptıklarından ve öncelikli ülkelerde yerel çözüm ortaklıklarıyla büyümeyi hedeflediklerini ve bu yönde çalışmaları başlattıklarını söyledi.

Murat Demiroğlu’nun konuşma videosunu izlemek içim tıklayınız

“Patron Gözüyle; Fırsatlar Nerede” oturumunda konuşan Orka Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğu ise; Yurtdışına açılımda geldikleri son noktadan bahsederken bu süreçte sadece ürün satmadıklarını, yurtdışında açtıkları her mağaza için mobilya, yazılım gibi unsurları da ihraç ettiklerini, dolayısıyla kendileri ile birlikte tedarikçilerini de yurtdışına taşıyarak ekonomiye bu açıdan da fayda sağladıklarını söyledi. Yazılım konusunda Nebim ile olan ortaklıklarına değinen Orakçıoğlu, şu anda Nebim’in sunduğu yazılım altyapısı sayesinde yurt dışındaki perakende mağazalarına online olarak bağlantı kurabildiklerini, anlık stok takibi yapabildiklerini ve gittikleri ülkelerdeki yerel yazılımlar ile de Nebim V3’ü entegre ederek yerel yasal yükümlülüklere de uyum sağlayabildiklerini söyledi.

Süleyman Orakçıoğlu’nun konuşma videosunu izlemek için tıklayınız

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email