BLOG DEMO TALEBİ

Nebim, Ankara’da Nebim Winner Kullanıcıları ile Buluştu, 19 Temmuz 2017

Nebim, 19 Temmuz’da Ankara’da Nebim Winner kullanıcıları ile buluştu. Toplantı gündemi, Nebim’in eski yazılımı olan Nebim Winner’dan yeni nesil yazılımı olan Nebim V3’e geçiş süreci oldu.

Nebim; e-beyanname, e-arşiv, e-fatura, e-defter, e-irsaliye ve Yeni Nesil Ödeme Kaydedici Cihaz entegrasyonları örnek olmak üzere mevzuattaki hızlı değişim ve gelişen kullanıcı gereksinimlerinden dolayı Winner dışında yeni teknolojilere yönelerek Nebim V3’ü geliştirmişti. Bunun sonucu olarak, Winner yazılımına ilişkin 1998’ten bu yana devam eden yazılım güncelleme ve destek hizmetlerine, 1 Ocak 2018 tarihi itibariyle son vereceğini ilan etmişti. Bu kapsamda Nebim, Ankara’da bulunan ve henüz Nebim V3’e geçiş yapmamış olan Winner kullanıcıları için bir bilgilendirme toplantısı düzenledi. Bu toplantıda Winner kullanıcıları ile; Nebim V3’ün Winner’a göre öne çıkan yeni teknolojik özellikleri, Nebim V3’e geçiş süreci ve daha önce Winner’dan Nebim V3’e geçiş yapmış kullanıcıların elde ettikleri kazanımlar paylaşıldı.

Açılış konuşmasını Nebim Ankara Bölge Koordinatörü Serkan Yalçın’ın gerçekleştirdiği toplantıda söz alan NBM Ankara Genel Müdür Yardımcısı Gül Yalçın Çevik, Nebim Winner kullanan ve henüz Nebim V3’e geçiş yapmamış kullanıcıların neden ve nasıl Nebim V3’e geçiş yapabilecekleri ile ilgili bilgiler paylaştı. Yalçın Çevik, Winner’dan Nebim V3’e geçiş projelerinden örnekleri sunmak üzere Ankara bölgesi çözüm ortaklarını sahneye davet ederek geçiş tecrübelerini katılımcılara aktardı.

Yalçın Çevik’in ardından sahne alan Nebim Pazarlama Müdürü Abdullah Bekmezci ve Nebim İş Geliştirme Yöneticisi Cem Yalçın, Nebim V3’ün fonksiyonel özelliklerini ve Winner’dan farklarını katılımcılar ile paylaştı.

Nebim Winner kullanıcıları; Nebim Winner’dan Nebim V3’e geçiş süreci ve Winner kullanıcılarına özel Nebim V3’e geçiş fiyat avantajları hakkında detaylı bilgi almak için, destek almakta oldukları Nebim Çözüm Ortağı ile iletişime geçebilirler.

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email