BLOG DEMO TALEBİ

MÇS

MÇS Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mekin Açar:

“Nebim V3 ile siparişten sevkiyata tüm süreçlerimizde entegre bir yapıya kavuştuk.”

1990 yılından itibaren valiz ve çanta sektöründe faaliyet gösteren, 2012 itibari ile de bayan ayakkabı sektörüne atılan MÇS Çanta firması Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mekin Açar, firmalarının oluşum sürecini ve bu süreçte Nebim’in yerini, Nebim V3 ERP ile gelen yenilikleri ve kolaylıkları Nebim e-Haber okuyucuları için anlattı.

MÇS hakkında bilgi verebilir misiniz?

1990 yılından itibaren valiz ve çanta sektöründe imalatçı ve ithalatçı olarak faaliyet gösteren firmamız 2012 yılı itibari ile bayan ayakkabı sektöründe de faaliyet göstermeye başlamıştır. 5500 metrekare alana kurulu üretim tesisimiz ve 150 personelimiz ile valiz, bayan ayakkabı ve bayan çanta sektöründe ürün ve hizmet kalitemizi arttırarak yolumuza devam etmekteyiz.

Nebim ile yıllara dayanan bir işbirliği içerisindesiniz. Nebim ile yollarınız nasıl kesişti?

Kullanmış olduğumuz yazılımın büyüyen iş hacmimize yanıt verememesi ve yetersiz kalmasından dolayı araştırma sürecine girdik ve ihtiyaçlarımızı tam anlamıyla karşılayan Nebim’i tercih ettik. Tercih etme sürecimiz de ve daha sonra her firma için önemli bir süreç olan adaptasyon sürecinde Nebim Silver Çözüm Ortağı Basepro’dan aldığımız destek ile işbirliğimizde iyi bir noktaya geldiğimizi söyleyebiliriz.

Nebim ile işbirliğinizi bir adım ileri götürerek Nebim V3 ERP çözümünü seçtiniz. Nebim V3 ERP’yi seçme nedenlerinizden bahsedebilir misiniz?

Nebim V3 ERP’nin hem zincir mağazalara hem de bizim gibi toptancı firmalara uygun olması, büyüyen iş hacmimizde ve gelecek hedeflerimizde firmamızın bütün sektörel ihtiyaçlarını karşılayabilecek olması, Nebim V3 ERP yazılımının kendini sürekli geliştirmesi ve yazılım satışından sonraki eğitim-destek hizmetlerindeki kalitesi Nebim V3 ERP’yi seçmemizdeki en önemli nedenlerdir.

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email