BLOG DEMO TALEBİ

Maraton Giyim

Cebir Tekstil Maraton Giyim Yönetim Kurulu Başkanı Celal Kaya:

“Nebim Sayesinde İş Süreçlerimiz Hızlandı.”, 23.07.2012

Maraton, bünyesinde yer alan kesimhanesinde, kesim tasnif işlemini yaptıktan sonra gerek kendi bünyesindeki gerekse fason birimlerle ortaklaşa çalışarak, tüm imalat faaliyetlerini gerçekleştiriyor. Firma, 100’ü aşkın personeli ve büyüyen makina parkurlarıyla Rusya, Polonya, Romanya, Ukranya, Kırgızıstan, Litvanya ve Çek Cumhuriyeti’ndeki müşterilerine hizmet veriyor. Müşteri profilini, erkek  spor giyimini tercih edenlerin oluşturduğu Cebir Tekstil Maraton Giyim Yönetim Kurulu Başkanı Celal Kaya; iş süreçlerini ve Nebim ile olan proje sürecini değerlendirdi.

Nebim’le iş süreçlerimiz kolaylaştı

Cebir Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Celal Kaya, Nebim ürün ve hizmetleri ile ilgili olarak; “ERP Projemiz; 2011 yılı Ağustos ayında projemiz başladı. O günden bu yana, Nebim V3 Üretim Planlama Uygulamaları’nı kullanıyoruz. Nebim ürünleri, üretim planlama ağırlık merkezimizde ve mağazalarımızda kullanılıyor. Firmamız Excel ortamında yapılan ve üzerinde uzun süreler harcanan tablolardan kurtuldu.

Firmamızın üretim planlamasını ve fason takibini, tek tuş ile üretim planlamadan alabiliyoruz. Nebim Silver Çözüm Ortağı Oskar yazılımdan haftada iki seans olarak yerinde sürekli destek ve eğitim alıyoruz. Gerektiğinde haftalık olağan toplantılara Oskar Yazılım da katılıyor. Karşılıklı görüş alışverişinde bulunuyor ve problemleri hızla çözüyoruz” diyor.

Yönetim Kurulu Başkanı Celal Kaya, “Firmaların ERP geçişleri çok sancılı oluyor. Üretim planlamayı hayata geçirmek için çok ciddi emek verdik. Kendi içimizde birçok dirençle karşılaştık. Fakat “Nebim ve Silver Çözüm Ortağı Oskar Yazılım” tarafından sağlanan destekle ve çözüm odaklı yaklaşım ile birlikte, ERP geçişimizi başarı ile sürdürmekteyiz” diye ilave ediyor.

Maraton mağazaları, Laleli, Merter ve Polonya’da bulunuyor. Çok sayıda yeni AVM, tüm perakende sektörünü olduğu gibi, Maraton Giyim’i de etkiliyor. Maraton ise farklı kampanyalarla satışlarının etkilenmemesi için özel bir gayret gösteriyor.

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email