BLOG DEMO TALEBİ

Justin Alexander

ustin Alexander Türkiye Operasyon Direktörü Savaş Mazıcıoğlu:

“Nebim V3’ün Esnek Yapısı Sayesinde Başarıyla Büyümeye Devam Ediyoruz.”

Tasarımlarıyla 60 yıldır gelinlik modasına farklı bir çizgi kazandıran, “En İyi Kalp” ve “En İyi Tasarım” kategorilerinde uluslararası “Gelinlik Ödülü” alan, New York kökenli “Justin Alexander” markasının; Türkiye Operasyon Direktörü Savaş Mazıcıoğlu, 2011 yılından bu yana Nebim’in ERP çözümü Nebim V3 ile birlikte yürüttükleri çalışmalarını, Nebim V3’ün yurtiçi ve yurtdışı iş süreçlerinde sağladığı faydaları bizimle paylaştı.

Justin Alexander firma profilinden ve marka portföyünden bahseder misiniz?

Justin Alexander 1960’lı yıllarda Amerika’dan doğan bir tasarımcı markasıdır. Dünyada önde gelen bir gelinlik markası olan Justin Alexander’ı Türkiye’de 2007 yılından beri temsil etmekteyiz. Amerika ve Avrupa ülkeleri başta olmak üzere dünyanın yaklaşık 50 ye yakın ülkesinde ve 3000 satış noktasında satılan marka Türkiye’de Justin Alexander mağazalarında ve bayilerimizde satılmakta. Orta ve üst sınıfa hitap eden Justin Alexander’ın İstanbul, İzmir, Antalya ve Muğla’da olmak üzere 4 mağazası bulunmakta. Hedefimiz 2015 yılı sonunda 10 mağazaya ulaşmaktır.

Nebim ile işbirliği başlangıç sürecinden bahseder misiniz? Hangi hedefleri esas alarak Nebim V3’ü tercih ettiniz ve esas aldığınız hedeflerin neresindesiniz?
Türkiye’de kurduğumuz firmamızın yurtdışındaki yönetim ve üretim merkezi ile organik bir bağ içinde olmasından dolayı çok dilli ve para birimli bir program ile çalışmaya ihtiyacımızın olduğunu fark ettik.  Araştırmalarımız sonucu sektördeki deneyimlerine güvendiğimiz Nebim’in V3 adı altında yeni bir ERP programın geliştirdiğini öğrendik. İhtiyacımızı fazlası ile karşılayan bir programın varlığını bilmek bizi sevindirdi. Nebim çözüm ortağı Giltaş’ın sayesinde kendi bölgemizin pivot firması olarak Nebim V3 ile çalışmaya 2011 yılının ortalarında başladık. Merkezimizin ve iki mağazamızın operasyonunu için Nebim’ in güçlü kadrosundan destek aldık ve aynı yılın sonuna doğru alt yapımızı kurmuş olduk.

Nebim V3’ün firmanıza sağladığı faydalardan bahseder misiniz?

Nebim V3’ün çok dilli bir ERP programı olmasının faydasıyla yurtdışına kurduğumuz birimler sayesinde Türkiye’deki operasyonumuzda ürün tedarik ve sipariş aşamalarında çok rahat ettik. Programın esnek yapısı sayesinde ürünün yurtiçine girişinden son tüketiciye satışına kadar olan tüm süreçleri kolayca takip edebildik. Kolay anlaşılır ve pratik pos ekranları sayesinde mağaza personeli programa çok kolay uyum sağlayabildi. Ayrıca V3 sayesinde tüm mağazaların birbirlerinin cirolarını takip ederek hedeflerini gözlemleyebilmeleri sağladık.

Önümüzdeki dönemler için Nebim V3 ile ilgili beklenti ve hedefleriniz nelerdir?

Nebim V3 ile başlarken hedefimiz doğrulu verileri analiz eden hızlı bir yapıya sahip olmaktı. Bundan sonraki isteğimiz Nebim’in yeni çözümlerini değerlendirip mevcut sistemimize adaptasyonunu sağlamak.

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email