BLOG DEMO TALEBİ

Hayal Ettiğiniz Her Türlü Kampanyayı Nebim V3 ile Kurgulayın, Yönetin ve Analiz Edin

 

Perakende satış, toptan satış, müşteri ve personel için birden çok farklı indirim kampanyalarını bir arada yönetin. indirim çeki, para puan ve hediye kartı işlemlerinizi takip edin.

Anında indirim, indirim çeki, para puan kazandırma ve kullandırma gibi esnek kampanyaları kolaylıkla tanımlayabilir ve uygulayabilirsiniz. Nebim V3 ile hazır gelen kampanya tanımlarının yanı sıra kendi kampanya tanımlarınızı da versiyon değişimini beklemeden script’ler ile yapabilirsiniz.

Her kampanyanın; hangi zaman diliminde, hangi tutarlarda, hangi ürünlerde uygulanacağını istediğiniz detayda tanımlayabilirsiniz.

Kampanyalardan doğan iskontoların; ürün fiyatını düşür, ürüne iskonto yap veya fiş toplamına iskonta yap gibi farklı seçenekle uygulanmasını sağlayabilir, bu sayede ürün kârlılığını doğru görebilirsiniz. Kampanyaların satışa etkilerini kolaylıkla raporlayabilir ve böylece hangi kampanyanın daha başarılı olduğunu ölçebilirsiniz

Anında indirim: İndirim kampanyalarınızı toptan, perakende, outlet, e-ticaret mağazası gibi farklı kanallar için merkezden tanımlayabilir ve istediğiniz anda tüm kanallar için tanımlanmış farklı kampanyaları yine merkezden aktif edebilirsiniz.

Örneğin;

  • 3 al 2 öde, A markasından 2 adet ürün alana B markası %50 indirimli
  • Aynı üründen 3 adet alana üçüncü ürüne özel fiyat
  • Her 100 TL’lik alışverişe 20 TL indirim çeki, A, B, C markalarından alınan belli ürünlere özel fiyat uygula
  • Her marka ve ürün grubu için farklı indirim uygula
  • Ödeme şekline göre kampanyalar kapsamında nakit ödemelerde %20 veya A bankanın C kartına %5 indirim
  • Menü promosyonu kapsamında; takım, gömlek ve kravat bir arada özel fiyat gibi birçok indirim kampanyasını kolaylıkla tanımlayabilir ve aynı anda kullanabilirsiniz.

İndirim Çeki: Alışveriş esnasında indirim çeki basabilir ve daha önceki alışverişlerde verdiğiniz indirim çeklerini kullandırabilirsiniz. Diğer firmaların vermiş olduğu indirim çeklerini Nebim V3’e yükleyebilir, alışveriş esnasında kullandırabilir ve raporlayabilirsiniz.

Para Puan: Satış anında müşterilere para puan kazandırabilir, kullandırabilir ve raporlayabilirsiniz.

Hediye Kartı / Çeki: Seri numarası bazında hediye kartı oluşturulabilir, oluşturulan hediye kartları için tutar yükleyerek son kullanma tarihi belirleyebilirsiniz. Hediye kartlarını mağazalara sevk ederek müşteriye satabilir, satıldığı gün itibari ile geçerli olacağı gün sayısını belirleyebilirsiniz. Alış veriş esnasında ödeme aracı olarak parçalı kullandırabilirsiniz. Kullanılan hediye kartlarının tekrar kullanılmasını engelleyebilirsiniz.

Sadakat Yönetimi: Nebim V3 ile müşterileriniz için indirim kampanyaları düzenleyebileceğiniz gibi ayrıca, müşterilerinizi tekilleştirebilir, segmentlere ayırabilir ve hatta kişisel olarak takip ederek kişiselleştirilmiş puan sistemleri kurgulayabilir, kişiselleştirilmiş satış fırsatları sunabilirsiniz. Tüm bunları Nebim V3’ün kendi sadakat yönetimi uygulamaları ile yönetebileceğiniz gibi aynı zamanda Chippin, Hopi ve Zubizu gibi Türkiye’nin önde gelen sadakat yönetimi uygulamaları ile entegre bir şekilde yürütebilirsiniz.

Nebim V3 İndirim Kampanyaları Uygulamaları için Tıklayınız>

Nebim V3 Sadakat Yönetimi Uygulamaları için Tıklayınız>

Nebim V3 İndirim Kampanyaları Eğitim Videoları İçin Tıklayınız>

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email