BLOG DEMO TALEBİ

Chima

Chima Genel Müdürü Atilla Gülhan:

“Nebim Sayesinde Zamanımızı ve İş Gücümüzü Etkin ve Verimli Bir Şekilde Kullanıyoruz.”

Sektörünün öncü firmalarından Chima Genel Müdür Atilla Gülhan Nebim çözümlerini tercih ederken belirledikleri hedeflerden, bu hedeflere nasıl ulaştıklarından ve hem Nebim ile olan hem de Chima olarak gelecek planlarından bahsetti. Gülhan, Nebim ile birlikte zaman ve iş gücü kaybını minimuma indirdiklerine ve sağladıkları diğer faydalara da değindi.

Chima’nın tarihçesini tanıtır mısınız?

CHIMA, her zaman moda ve iş hayatını ayrılmaz bir parça görmüştür. Kuruluşumuz olan 2000 yılından günümüze kadar üretim planlamamızın ana hedefini bu görüş oluşturur. Misyonumuz, ulaşılabilir ve giyilebilir moda; vizyonumuz, sade, net ve bilinirliği yüksek bir moda markası olmaktır. Sadece kadınlar için düşünüyoruz ve kadınlarımızı iş hayatında da destekliyoruz. Ülke ekonomisinin ve moda sektörünün gelişimi için kadınlara her alanda yer verilmesi gerektiğine inanıyoruz. Bugün Türkiye’de 12 merkez mağaza ve 16 bayi mağaza olmak üzere farklı şehirlerden müşterilerimize ulaşmaktayız. İnternet üzerinden satış deneyimine de başlamış bulunuyoruz. Üretim, Stok, Finans ve tüm mağazacılık uygulamalarında, Nebim Winner yazılımları iş akışımızı kolaylaştırıyor. Perakende sektöründe Nebim Winner ekibi ile ortak çözümler üreterek yolumuza devam edeceğiz.

Nebim’i seçerken belirlediğiniz hedeflerden bahsedebilir misiniz?

Nebim yazılımlarını kullanmaya başladığımız ilk dönemlerde, ürün stok bilgilerini doğru ve belirli bir düzen içerisinde kontrol etmek, depo ve mağaza stok takiplerinin hızlı ve sağlıklı olması, perakende satış raporlarımızı hızlı alabilmek hedeflerimiz arasındaydı.

Nebim ile birlikte ilerlediğimiz bu süreç içerisinde finans ve muhasebe, üretim, tedarik, stok ve sipariş yönetimi, depo yönetimi, mağazacılık, müşteri ilişkileri yönetimi, iş zekası gibi uygulamaların birbirleriyle entegre çalışmaları sayesinde kendi içimizde doğru ve hızlı bilgi akışı sağlanmıştır.  Böylece karar verme süreçlerimiz hızlandı ve doğru karar verebilme imkanına kavuştuk.

Nebim’in en etkin hangi uygulamasını kullanıyorsunuz? Sağladığı faydalardan bahseder misiniz?

Nebim’in finans-muhasebe, stok-sipariş, mağazacılık, mağaza takibi, perakende satış, satış sonrası destek yönetimi gibi çözümlerini merkezimizde ve mağazalarımızda kullanmaktayız. Nebim’in bu etkin ve verim artırıcı çözümlerini tüm departmanlarımızda, mağazalarımızda ve merkezimizde üretim aşamasından, depo sevkiyatına ve müşteri yönetimimize kadar her aşamada uyguluyoruz. Her aşamada alabildiğimiz hızlı raporlar sayesinde zamanımızı daha verimli kullanabildiğimizi, sağlıklı kararlar alabildiğimizi ve iş süreçlerimizi daha etkin yönetebildiğimizi gördük.

Nebim’in Chima’ya sağladığı üç önemli fayda sizce nedir?

Nebim yazılımlarının firmamıza sağladığı faydalardan üçünü sıralamamız gerekir ise, ilk olarak doğru ve etkin raporlama sağladığımızdan bahsedebiliriz. İkinci olarak; her geçen gün gelişen, değişen ve büyüyen bir rekabet ortamına ayak uydurmamızda destek olmasını söyleyebiliriz. Son olarak ise; zamanımızı ve iş gücümüzü etkin ve verimli bir şekilde kullanmamızı sağlamasından bahsedebiliriz.

Chima olarak Nebim ile ilgili gelecek planlarınızdan bahsedebilir misiniz?

Nebim’in firmamıza sunduğu etkin ve verimli çözümler ile birlikte 2012 yılı sonuna kadar yeni mağazalar açarak, 40 mağazaya ulaşma hedefimiz var. Bunun yanı sıra yakından takip ettiğimiz yeni Nebim yazılımlarını inceleyip bünyemizde uygulamayı planlamaktayız.

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email