BLOG DEMO TALEBİ

B&G Store

G Store Genel Müdürü Seyid Nebati:

“Müşteri ilişkilerimizi ve ürün gelişimimizi daha iyi analiz edebilmek ve sonuç odaklı ilerleyebilmek için Nebim V3’ü seçtik.”

2000 yılında Türkiye’nin en köklü çocuk giyim markası olma ve bu alanda tasarım olgusunu ve kaliteyi ön planda tutan bir yaklaşımı sergilemek adına yola çıkan, kendi üretimi olan Riccione ve Nebbati bb koleksiyonlarının yanı sıra dünya modasının çocuk giyim…

B&G Store Genel Müdürü Seyid Nebati:

“Müşteri ilişkilerimizi ve ürün gelişimimizi daha iyi analiz edebilmek ve sonuç odaklı ilerleyebilmek için Nebim V3’ü seçtik.”

2000 yılında Türkiye’nin en köklü çocuk giyim markası olma ve bu alanda tasarım olgusunu ve kaliteyi ön planda tutan bir yaklaşımı sergilemek adına yola çıkan, kendi üretimi olan Riccione ve Nebbati bb koleksiyonlarının yanı sıra dünya modasının çocuk giyim sektöründeki Patrizia Pepe, Baby Graziella, Phard Bebe, Zu Elements, Mariella Burani ve Bikkembergs gibi dünyanın en önde gelen markalarının çocuk line’larını da aynı çatı altında toplayan, sektörünün lider firmalarından B&G Store Genel Müdürü Seyit Nebati; 13 yıl içerisindeki gelişim ve değişimlerini, bu değişim sürecinde Nebim çözümlerinin rolünü ve Nebim V3 ERP’yi tercih etme nedenlerini bizlerle paylaştı.

2000 yılında Türkiye’nin en köklü çocuk giyim markası olma hedefi ile yola çıktınız. 13 yıl içerisinde değişen ve gelişen B&G Store hakkında bilgi verebilir misiniz?

B&G STORE olarak 2000 yılı kuruluşumuzdan beri, teknolojik alt yapıdan, mağaza konseptlerine, ürün gamına ve markalarımıza kadar her konuda gelişim ve değişim sağladık. Müşterilerimizin istek ve beklentileri doğrultusunda her yıl yenilenen ve yenilenmeye devam eden bir firmayız.

Nebim ile yıllara dayanan bir işbirliği içerisindesiniz. Nebim çözümleri 13 yıllık gelişim ve değişim sürecinizin neresinde kalıyor?

Nebim bize online kontrol ve denetleme yetisi kazandırdı. Denetimli bir şekilde büyümemizde ve mağazalar zinciri olabilmemizde katkısı oldukça fazla.

Nebim ile işbirliğinizi bir adım ileri götürerek Nebim V3 ERP çözümünü seçtiniz. Nebim V3’ün ERP’yi seçme nedenlerinizden bahsedebilir misiniz?

Müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda daha hızlı servis verebilmek, doğru analizler yapabilmek, uluslararası yatırımlarımızın devamında İstanbul merkezli denetim sağlayabilmek, müşteri ilişkilerimizi ve ürün gelişimimizi daha iyi analiz edebilmek kısacası sonuç odaklı ilerleyebilmek için Nebim V3’ü seçtik.

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email