BLOG DEMO TALEBİ

BEŞİKTAŞ: Yeni stadımız VODAFONE Arena’nın açılışında

Beşiktaş Jimnastik Kulübü olarak özellikle yeni stadımıza, yuvamıza döndüğümüz bu günlerin coşkulu kalabalığında Yeni Nesil Ödeme Kaydedici Cihaz (ÖKC) geçiş projemizi hayata geçirdik. Futbolcusuyla, teknik kadrosuyla, taraftarıyla tüm Beşiktaşlıların yuvası olan Vodafone Arena’ya, birlikte akın ettiği ve tüm Beşiktaş camiası için gurur vesilesi olan, yuvaya dönüş günlerinin coşkusunu yaşadığımız bu özel günlerde hayata geçirmemiz gereken başka bir projemiz daha vardı. Nebim ile her geçen gün gelişen iş birliğimiz, kanuni bir gereksinim olan Yeni Nesil ÖKC geçiş sürecinde de devam etti ve Nebim V3 YN ÖKC entegrasyonu projemizi başlattık. Açılış günümüzde Nebim ve diğer tedarikçi firmalarımızın üstün katkıları ile Vodafone Arena’da bulunan dört Kartal Yuvası’nda, aynı anda Yeni Nesil ÖKC Hugin VX 675 geçişi başarılı bir şekilde tamamlandı.

Bu eserin oluşmasında gösterilen ortak çaba kuşkusuz Sayın Başkanımız Fikret Orman liderliği ve itici gücü sayesinde tezahür etti.

Nebim’in satıştan desteğe kadar tüm ekiplerinin yerinde müdahaleleri ve yol göstermeleri sayesinde açılış günü kalabalığında kasalarımızdaki satışlarda YN ÖKC kullanımını verimli ve sorunsuz bir şekilde tamamladık. Bu özel günde destek tanımının üstüne çıkarak motivasyonumuzu ve inancımızı artıracak şekilde katkı sağlayan Nebim’in destek ekibi bizimle omuz omuza, kasalarda bizzat satış yaparak yanımızda oldu. Nebim V3 kendi yeteneğini sergiledi ve kategorisinin farklı olduğunu bir kez daha gösterdi.

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email