BLOG DEMO TALEBİ

Çok Kanallı Satış Yönetimi

Toptan, Perakende, Bayi, Konsinye, ihracat, internet mağazası gibi tüm satış kanallarınızı aynı ortamda eş zamanlı olarak yönetin. Satış işlemlerinizi, sipariş, rezervasyon, sevk emri, sevkiyat, fatura gibi birbirini takip eden süreçler ile kontrollü bir şekilde yöneterek, kullanıcı hatalarının önene geçin.

Çok Kanallı Satış Yönetimi

Yurt içi perakende ve toptan satış noktalarınızı, outlet, corner, bayi ve konsinye mağazalarınızı, yurt dışı (ihracat) satış noktalarınızı ve e-ticaret mağazanızı aynı ortamda her bir satış kanalınız için farklı fiyatlar, kampanyalar ve süreç kuralları belirleyerek entegre bir şekilde yönetebilirsiniz.

Nebim V3 Satış Kanalı Hiyerarşisi ile tüm satış kanallarınızı hiyerarşik olarak gruplandırabilir ve bir arada kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Mağazalarınızda uyguladığınız müşteri ve ürün odaklı kampanyaları e-ticaret mağazalarınızda da entegre bir şekilde uygulayabilir, lojistik firmaları ile yaptığınız entegrasyonları bu kanallarla birlikte entegre bir şekilde yönetebilirsiniz.

Satış Süreç Yönetimi

Siparişten sonraki tüm işlemleri siparişe bağlı olarak otomatik ve kontrollü bir şekilde yapabilirsiniz. Örneğin; mevcut bir sipariş kaydının sevk irsaliyesini ya da faturasını tekrar girmenize gerek kalmadan, siparişten otomatik olarak oluşturtabilirsiniz. Müşterilerinizden aldığınız siparişleri özet giriş tabloları kullanarak; renk, beden, drop, kavala, en-boy-yükseklik-numara, taban genişliği gibi detaylarda hızlı ve pratik bir şekilde girebilirsiniz. Siparişlerinizi, Microsoft Excel formatında oluşturup programa otomatik olarak pratik bir şekilde aktarabilirsiniz. Daha önce girilmiş siparişlerdeki planlanan ve gerçekleşen teslimat tarihleri, teslimatın yapılacağı yer gibi bilgileri, toplu olarak kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Siparişlerinizi tamamen ya da kısmen iptal edebilir ve iptal nedenlerini kaydedebilirsiniz. Müşterilerinizden aldığınız siparişler için ürün rezervasyonunu otomatik olarak yaparak, bu ürünlerin teslim tarihine kadar başka müşteriye satılmasını engelleyebilirsiniz.

Offline Sipariş alma

Özellikle bayi sipariş dönemlerinde ve internet bağlantısının olmadığı ortamlarda offline sipariş alabilir ve daha sonra toplanan bu siparişleri Nebim V3 ERP'ye aktarabilirsiniz.

Mağazaların Yönetimi

Fiziksel mağazalarınız, E- ticaret mağazanız, bayi ve konsinye mağazalarınız da dahil olmak üzere tüm mağazalarınızı aynı ortamda kolaylıkla yönetebilirsiniz. er mağaza için farklı mağaza özellikleri, depo, metrekare, kira, tadilat bilgileri gibi bir çok bilgi ile takip edebilir ve tüm kanallardaki mağazalarınız birbirleriyle mukayese ederek analiz edebilirsiniz. Bu sayede raporlarda bu özelliklere göre filtreler verebilirsiniz. Mağazalarınız için depo tanımlamaları yapabilir ve bu depodaki işlemlerin nasıl ilerleyeceği ile ilgili parametreler belirleyebilirsiniz. Mağazalarınızın, iklim kuşağı, kapasitesi, kat sayısı, vitrin sayısı, giriş sayısı, kasa sayısı, çalışan sayısı, tahsis edilmiş araç sayısı, çalışma saatleri gibi birçok detayda bilgiyi tanımlayabilir ve bu bilgilere göre raporlamalar yapabilirsiniz. Her mağazada kullanılacak fiyat gruplarını farklı seçerek aynı ürün için farklı mağazalarda farklı toptan ve perakende fiyatlar satılmasını sağlayabilirsiniz. Örneğin sezon mağazalarınız ve outlet mağazalarınız ya da varsa konsinye mağazalarınız için farklı satış fiyatları atayabilirsiniz. Mağaza kira bilgilerinizi mağaza kartı üzerinde takip edebilirsiniz. Kira değişim bilgilerini tarih bazında saklayabilir ve raporlayabilirsiniz. E-ticaret için gerekli olan entegrasyon bilgilerini kolay uyarlanabilen API desteği ile gönderip alabilirsiniz. Örneğin; ürün ve ürün fiyatlarını gönderebilir, anlık olarak ürün envanter sorgulaması yapabilir ve satışı yapılan ürün için fatura bilgisini alabilirsiniz.

Mağaza Analizleri (Hazır Dashboardlar)

Mağazalar Koordinatörünüz ve mağaza müdürlerinizi ilgilendiren ve en önemli KPI'lar olan ciro, satış miktarı, brüt marj, ortalama satış tutarı gibi değelerleri, geçen yıl ve bütçe değerleri ile karşılaştırabilir, ay sonu tahmini ciro analizi yapabilirsiniz.

Mağazalarınıza giriş yapan günlük ziyaretçi giriş sayılarını ve giriş sayıları ile ilişkilendirilmiş ciro/fatura sayısı/sepet derinliği gibi değerleri geçen yıl değerleri ile karşılaştırarak analiz edebilirsiniz.

Günlük, haftalık veya aylık olarak en başarılı ve en başarısız mağazalarınızı görebilir, Like for Like (LFL, birebir) mağaza bazında gerçek büyümelerini analiz edebilirsiniz.

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email